Pozitif Eylül

Bu Eylül Çok Pozitif!

Bizimle etkileşimde olan, spora gönül vermiş, bisiklet aşkını benimsemiş, bizi takip eden kadınlarımız… Eylül ayı sizin!

Yalnızca çalışma hayatı değil bilim, sanat, spor ve daha birçok dallarda başarılı işlere imza atan kadınlarımızın gücünü ve güzelliğini ön plana çıkararak farkındalık yaratmak bu Eylül ayındaki en temel isteğimiz.

“Pozitif Eylül” kapsamında “İnsan Sevdiğine Hiç Sürpriz Yapmaz Mı?” temalı hediye kampanyamızın Eylül ayı hediyelerini yalnızca kadın takipçilerimize veriyoruz. Bize mesaj atan, fotoğrafımızı beğenen, yorum yapan ya da bize yayınlanması için fotoğraflarını gönderen, bizi paylaşımlarına etiketleyen kadın takipçilerimizle etkileşim ve iletişim içerisinde olacağımız bir ay bizi bekliyor.

Eylül ayı boyunca kadın takipçilerimizin bisiklet ve spor tutkusunu, başarısını sayfamızın her bir köşesine nakış gibi işleyeceğiz. Tabii ki bunu yaparken erkek takipçilerimizi de görmezden gelmeyeceğiz.

Pozitif ayrımcılık konusunda bizimle aynı fikirde olan erkek takipçilerimizi de istediği bir kadın arkadaşını etiketleyerek veya birlikte yaptıkları keyifli bir sürüşten bize fotoğraf göndererek Pozitif Eylül’de aramızda görmek isteriz.

Ayrıca ay boyunca aralıklarla yapacağımız sürprizlerimize de hazırlıklı olun!

Bunlardan ilki; bizimle iletişimde olan takipçilerimiz arasından rastgele olarak seçeceğimiz 3 kadın bisikletçimizi 13. Gökova Bisiklet Turu’na Carraro Bisiklet misafiri olarak davet etmek olacak!

Eylül’ün pozitifiliğini şimdiden hissediyoruz!

14 Yorum
 • Nazlı Azak Kurt
  Gönderim Saati 22:49h, 02 Eylül Cevapla

  Merhaba. 78 doğumlu bir kadın takipçiniZim. 40 yaşındayım. Keyifli bir arabam, şükür denecek bir hayatım var. Tüm bunlara rağmen keşke dediğim şey : keşke çocukken bir bisikletim olsaydı. Ve hala bir bisikletim yok. Evet alabileceğimi biliyorum. Ama şu var ki ilk bisikleti babalar ve anneler almalı yada biri almalı gibi bir duygu içindeyim. Bunun mutluluğu apayrı. Bundandır ki hala bir bisiklet almadım kendim için. Hoşçakalın, sevgiyle kalın 😉

 • Meral Paktan
  Gönderim Saati 12:03h, 03 Eylül Cevapla

  Merhabalar ben 64 doğumlu bir bayan olarak carraro bisikletin her yıl ücretsiz verdiği egitim sayesinde geçen yıl azda olsa bisiklet kullanmayı öğrendim bu yaşıma kadar bisikletim olmadı cararo sayesinde bir bayan olarak bizlerin özel ve önemli değerli olduğumuzu gösterdiniz çok tşk ederim. Eylülde herşey daha güzel olacak..

  Hazan dediler, hüzün dediler.
  Kalbimizi ele verdiler. Oysa sadece Eylül’dü gelen.
  Güzelliği göremediler.. 🍁🍂

  //Özdemir ASAF//

  • Meral Paktan
   Gönderim Saati 12:05h, 03 Eylül Cevapla

   Sağlıkla Sevgiyle kalın 🚴‍♀️

 • Alev Şaylan
  Gönderim Saati 10:45h, 05 Eylül Cevapla

  Bir Carraro flexi 106 kullanıcısı kadın kullanıcı olarak bisiklet candır, tutkudur, hiç unutamadığınız çocukluk aşkıdır, rüzgarla yüzünüze çarpan özgürlüktür, her şeyi pedallayarak geride bırakmaktır..
  Hayata farklı bir bakış açısıdır..
  Sevgiyle kalın..

 • Figen Görgü
  Gönderim Saati 10:47h, 05 Eylül Cevapla

  Carraro yol bisikletini denemek isterim

 • Figen Görgü
  Gönderim Saati 10:50h, 05 Eylül Cevapla

  Çekilişlerinize katılmak istiyorum😍

 • Figen Görgü
  Gönderim Saati 10:52h, 05 Eylül Cevapla

  Carraro bisikletle sürüş keyfini tatmak isterim.

 • Dilara Akın
  Gönderim Saati 23:04h, 06 Eylül Cevapla

  🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️ Büyük bir zevkle katılmak isterim

 • Şehnaz Saral
  Gönderim Saati 09:34h, 08 Eylül Cevapla

  Çocukluğumdaki güzel anılarımda bisiklet var hep. Yıllar içinde bisiklet almayı hep istedim ama ertelemek zorunda kaldım. 50. yaşımda bisiklet istiyorum. Evimde birçok bisiklet objeleri var. Bu yıl inşallah bisikletim olur. İyi günler.

 • Sevinç Hür
  Gönderim Saati 14:31h, 08 Eylül Cevapla

  Merhaba bisiklet kullanmayı 30 yaşında kendi kendime ögrendim ogrenmeden önce rüyalarıma giriyordu.. simdi her yere bisikletimle gidiyorum.. 2 bisiklet eskittim 3.bisikletimi carrarodan aldim hayat bisikletle güzel..
  özgürlüktür, mutluluktur, aşktır, kendini iyi hissetmektir…. Eylül ayını bize ayırdığınız için teşekkürler

 • Mediha Üstün
  Gönderim Saati 17:18h, 10 Eylül Cevapla

  Harika bir haber. Sürprizlere bayılırım:)
  Bisiklet sürmeyi öğrenmeye Hollandaya gidip istediğim yerleri gezemediğimde karar verdim. Ve dönüşte mahalle okulunun bahçesinde, çocuklarımdan çok eşimin dalga geçen söylemlerine inat, bacaklarımı morarta morarta öğrendim bisiklet sürmeyi…
  Bizler yokluktan çok kız çocuğu olmanın yoksunluğunda büyüdük. Ama bisiklet aşkı kalbimizde her vardı ❤️
  Bütün kızlar öğrensin ve özgürce binsin bisikletine dileğiyle 🙏

 • Dilara Atasyas
  Gönderim Saati 01:46h, 14 Eylül Cevapla

  Merhaba, çocukluğumdan beri sporla iç içeydim. Ama doyasıya sürebileceğim bir bisikletim olmadı, elimde kaydı gitti. Son zamanlarda da pedallama isteği, ateşi yeniden yanmaya başladı. Teşvik edici bir şeyler gerek sanırım artık…

 • Nuran DÜNDAR
  Gönderim Saati 20:00h, 16 Eylül Cevapla

  Artık öğrenemem dediğim bir anda, 50 yaşını geçerken; bir saat gibi kısa bir sürede bana hayallerimin gerçekleşmesini sağladınız. Eylül güzel geldi… ekibin her bireyine çok çok teşekkür ederim.

 • Esra Güngören
  Gönderim Saati 16:37h, 01 Ekim Cevapla

  karı-koca olarak dün düzenlenen kalbin için pedalla etkinliğinde #carraro tandem idik! Ortopedik engelli bir bayanım ayaklarımda çocuk felcinden güç kaybı var ve eşim de kalp damar hastası. Dörtyol #kalbiniçinpedalla etkinliğinde #doabis Osmaniye katılımcısı olarak birbirimizin pedalının kuvveti olduk… hayatta istemek duygusunu gönlümüzden yaşamak istiyoruz #pozitifeylül kapsamında engelli bir bayan olarak bir #carraro tandem istiyorum sizin sayenizde tamamlanmak istiyorum 🚴🏻‍♂️🚴🏻‍♀️

Bir Yorum Gönder