ANASAYFA ÖZEL SERİ 28" CR-T WORLD 30-Vites Hidrolik V Fren
Renk : Mat Siyah Koyu Yeşil Hardal
Ölçüler :
46, 51, 56
28" CR-T WORLD 30-Vites Hidrolik V Fren
Özellikler
KADRO
ALÜMİNYUM 1-1/8" 1.5" TAM ENTEGRE , TRIPLE BUTTED, HYDROFORMED, SMOOTH WELDING
MAŞA
ALÜMİNYUM RİJİT 1-1/8" 1.5" ENTEGRE
ARKA VİTES
SHIMANO LX T670
ÖN VİTES
SHIMANO DEORE T6000
KRANK TAKIMI
SHIMANO DEORE T6000 48X36X26T
ARKA DİŞLİ
SHIMANO CSHG5010 11-36T KASET
VİTES KOLU
SHIMANO DEORE M6000 3x10
FREN
MAGURA HİDROLİK V-FREN
LASTİK
MICHELIN PROTEK CROSS MAX 700X40C PATLAMAYA DİRENÇLİ REFLEKTÖRLÜ
JANT
MACH1 670 (AĞIR YÜKLER İÇİN) ÇİFT KAT ALÜMİNYUM
SELE
SELLE ROYAL
EK ÖZELLİKLER
SATORI GİDON, AYARLI GİDON BOĞAZI, XLC SELE BORUSU/MATARA, BASTA SOLID PLUS KİLİT, SHIMANO DİNAMOLU ÖN GÖBEK VE UYUMLU ÖN-ARKA AYDINLATMA, MATARA TUTUCU, PARK AYAĞI, POMPA, TUBUS LOGO CLASSIC ARKA BAGAJ, TUBUS LOWRIDER ÖN BAGAJ, TUBUS ÖN PARK AYAĞI
Açıklama

Uzun yolları dize getirmek isteyenlerin tercihi Carraro CR-T World. Daha önce Avrupa'yı turlayan CR-T World şimdilerde Hale Sargın ile Güney Amerika kıtasını gezmekte.

Bir tur bisikletinde ihtiyaç duyulacak her ekipmanı bünyesinde bulunduran CR-T World'de ağır yük taşımaya uygun MACH1 670 çift kat jant seti ve Tubus ön/arka bagaj seti bulunmaktadır. Uzun turlarda daha iyi ergonomi için kullanılan kelebek gidon aynı pozisyonda uzun süre bisiklet kullanmanın el bilekleri üzerindeki olumsuz etkisini azaltmakta. Shimano Deore krank setinden güç alan CR-T World, ağır bir bisikletin sahip olması gereken fren mesafesini Magura'nın Hidrolik V-Fren sisteminden alıyor. Yüklü bisikletin denge problemini yenmek için hem önde hem arkada park ayakları kullanlmıştır. Uzun turlarda batarya sıkıntısı düşünülerek ön ve arkada göbekten dinamolu aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Sürüş keyfini olumsuz etkilememesi için Michelin Protek Cross Max patlamaya karşı dirençli lastikler ve son olarak su ihtiyacı da unutulmayarak 2 adet XLC matara ile CR-T World tura hazır hale getirilmiştir.

Geometri
Carraro Bisiklet Ölçüler
Ölçü
ST (mm)
TT (mm)
HT (mm)
RC (mm)
BB (mm)
WB (mm)
REACH (mm)
STACK (mm)
HA (°)
SA (°)

Lütfen ikiden fazla bisiklet seçmeyin.