En İyi Bisiklet Modelleri

En İyi Bisiklet Modelleri

27 Kasım, 2017 14:11, Haberler by carraro 0 Yorum

Evet ilk büyük hediyemiz bir bisiklet olacak, ama size göre en iyi bisiklet modelleri hangisi ise fikrinizi belirtin bizde size onu hediye edelim...

Bu yazı kısa süreli bir beklenti toplama amacındadır, geçen kampanyamızda yaşanan haberimiz olmadı şikayetlerine tedbiren önceden bir duyuru amacı ile bir yazı yayınlamıştık bir kaç gün önce, hazır bu süreçte vaktimiz varken (ki çok da uzatmaya niyetimiz yok bu süreci) bir kaç günlüğüne kısa bir beklenti anketi gibi olacak yorumlarınızı alalım istedik. Size göre en iyi bisiklet modelleri nelerdir veya hangi modeli hediye etmemizi istiyorsunuz onu lütfen yorum olarak bırakın.

Dediğimiz gibi bu süreci çok uzun tutmayıp en geç önümüzdeki hafta küçük yarışmamıza başlayıp 10 (on) finalistimizi belirleyeceğiz, buradan da bu ay kaç talihlimiz olacağını öğrenmiş olduk :)

Bu on finalistimizden hangisinin bisiklet kazanacağı daha önce belirttiğimiz üzere bizim ile ne kadar ilgili olduklarına bakılarak verilecek, bu konu ile ilgili tam detaylı bir yazıyı bir kaç gün sonra yayınlayacağız.

Şimdi en iyi bisiklet modelleri için seçim zamanı, burada yapılan seçimler bir sonraki aydaki modeli de belirleyecek. Bu ay kazanamazsanız bir sonraki aya bir şansınız daha olacak ve daha sonraki ay yine olacak. Her ay yeni hediyelerimiz olacak, bizimle temasta kalın...

 

Lütfen ikiden fazla bisiklet seçmeyin.