Donanımı ile Carraro elektrikli bisiklet modelleri her pedalınıza daha fazla güç verecek…

TERLEMEYİN

İster yemek için dışarıya çıkın, isterseniz dağda zirveleri zorlayın.

Daha az enerji harcayarak yokuşları ve yolları kolayca aşın ve zorlanmadan istediğiniz yere ulaşın.

SUYA DAYANIKLI

Yağmurdan ya da su birikintilerinden korkmayın. Shimano Steps donanımlı Carraro’lar ıslak ortamlarda sorunsuz çalışır.

DAHA UZUN SÜRÜŞ

Yüksek kapasiteli batarya ve akıllı güç yönetiminin sonucu olarak çok daha uzun mesafelerde kullanın. Size sadece bisiklet sürmenin keyfi kalsın.

YÜRÜYÜŞ MODU

Yürüyüş modu tuşuna basarak bisikletinizi yürüyüş moduna alabilirsiniz. Böylece bisikletinizin zahmetsizce size eşlik etmesini sağlarsınız.

Elektrikli Bisiklet Modelleri ve Özellikleri

Carraro’nun elektrikli bisiklet serisi, size beş farklı seçenek sunuyor. Arzu ettiğiniz zaman pedal çevirmek ya da yorulduysanız elektrik gücüyle destek alarak yolunuza devam etmek istiyorsanız, bu bisikletler tam size göre. Elektrikli bisikletlerde hız limiti 25 km dir. 25 km’yi geçtiğinde elektrikli motor devreden çıkar ve kendi pedal gücünüzle ilerlemeye devam edersiniz. Tam şarjlı batarya ile 100 km’ye kadar yol yapma imkanına sahipsiniz. Bu mesafe; ne kadar eğimli bir yolda kullandığınız, seçtiğiniz destek modu ve rüzganın yönüne kadar birçok parametreye bağlıdır.

 

Hız limitinde 3 mod vardır. “Yavaş”, “ Normal” ve “Hızlı”.  Her modu yolun ve sizin fiziki durumunuza göre kullanabilirsiniz. Bu modları kullanırken arka vites dişli durumunu da yolun dikliğine göre kullanmanız önemli. Dik çıkışlarda vitesi düşürürseniz daha zevkli çıkışlar yaparsınız. Normal sürüşlerde ise sakin bir sürüş ile terlemeden istediğiniz yolu keyifle gidersiniz.

 

Bisiklete binmediğinizde, elinizde yürütürken 4. mod olarak “yürüyüş modu” bulunmaktadır. Bu moda sol taraftaki kumanda anahtarı üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca gidonun ortasında bulunan led ekranda tüm bilgiler vardır ve buraya bakarak sürüş durumunuzu ayarlayabilirsiniz.

 

Batarya, bisiklet ile verilen şarj cihazı ile bisiklet üzerinde veya çıkartılarak şarj edilebilir.

CARRARO E-MTB KIFUKA ERKEK DAĞ 10-V HD 29”

CARRARO E-MTB KIFUKA X ERKEK DAĞ 10-V HD 27.5”

CARRARO E-VIVA ERKEK ŞEHİR 8-V HD 28”

CARRARO E-VIVA BAYAN ŞEHİR 8-V HD 28”

CARRARO E-POWER UNISEX ŞEHİR 8-V VB 28”

Donanım Detayları

Carraro Elektrikli Bisiklet Modellerinde kullanılan Shimano Steps Donanım Özelliklerini İnceleyin

 

Çok yüksek düzeyde performans ve verimlilik sunan bir sistem… Tüm sistemin kalbinde yatan Shimano Steps ekipman seti Carraro kalitesi ile bütünleşerek rekabet edilmesi zor bir noktaya ulaşan ürünleri sunuyor. ‘Ben macera istiyorum’ diyorsanız, daha güçlü motor sistemi ile Shimano Steps donanımlı Carraro Kifuka E8000 Dağ Bisikleti ile zorlu patikaları aşar, zirveleri dize getirebilirsiniz.

Türkiye’de Carraro kalitesi ile kullanıma sunulan Shimano Steps donanımlar E6000 sürüş ünitesi ile tasarlanmıştır. Bisikletinizi gerçek bir ulaşım aracı haline getirirken okula, işe veya yemeğe sizi yormadan ulaştırır. Donanımın detaylarını inceleyiniz.  

Şehir için optimize edilmiş model çok daha az enerji ile sizi istediğiniz yere taşıyor.

Macera tutkunlarının ve şehir ulaşımının yeni trendi

Elektrikli Bisiklet!

Pedal çevirmediğiniz zaman motor devreye girmez. Çevirdiğiniz an motor hemen devreye girecek ve her pedalınızın daha güçle aktarılmasını sağlayacaktır.

Pedalın ayağınızın altında kolayca çevrildiğini görmektesiniz. Motor, pedalın bağlı olduğu noktada ve tork sensörlüdür.

Elektrikli Carraro Bisikletler ile şehir içi ulaşımda trafik sorununa çözüm bulmakla kalmıyor karbon salınımını sıfıra yakın yaparak çevreci bir yaklaşım da sergilemiş oluyoruz.

Tüm Shimano e-Steps ürünleri Shimano Türkiye garantisi altındadır. e-Steps ile ilgili olumsuzluklarda aşağıdaki numaradan tüketici danışma hattına ulaşabilir yada servis noktalarını bulabilirsiniz.