ZİRVELERİ ZORLAMANIN ÖNEMLİ FAKTÖRLERİ

ZİRVELERİ ZORLAMANIN ÖNEMLİ FAKTÖRLERİ

19 Nisan, 2018 14:04, Haberler by carraro 0 Yorum

Zirveleri zorlamanın önemli faktörleridir çalışmak, dürüst olmak ve birazda şans.

Zirveleri zorlamanın önemli faktörleridir çalışmak, dürüst olmak ve birazda şans.
İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü Derneği “İZGEM”, 2011 yılında kurulmuş bünyesinde birçok branşın faaliyet gösterdiği gençlik ve spor kulübüdür.
 
İZGEM, Kulüp Başkanı Emre Şahin, kulüp bisiklet antrenörü Bora Bayraktarlar’dan kurulu ekibin bisiklet takımında yaklaşık 20 sporcusu var.
 
Bora Bayraktarlar’ın çabası, kulüp başkanının desteği ile İZGEM bisiklet kulübü bu günlere kadar başarılı bir grafik çizerek geldiler.

Bisiklet sporu zor branştır. Gençlerin, ailelerinin daha çok popüler olan futbolcu olma isteği yolundaki çabaları (hepsi o kadar şanslı değil tabi) diğer spor branşlarına talebin az olmasının nedenidir.
 
Bisiklet kültürü olmadığı için bisikleti bilmeyen aileler çocuklarının bisiklet sporuyla uğraşmasını istememeleri de işin cabasıdır.

Avrupa’daki bisiklet kulüplerindeki sporcuların iyi futbolcular kadar para kazandığı da bir gerçektir. Hatta bu işi temelinden öğrenen bisiklet sporcuları iyi bir antrenör olup, iyi bir servis ve iyi bir shop açabilecek bisiklet bilgisine de sahip olurlar.
 
Önemli konulardan biri de amatör kulüplere sahip çıkmak, sponsorluklardır. Sponsorların beklentileri; ahlaklı, disiplinli, çalışkan, markaya önem veren, kürsü gören sporculardan oluşan kulübün sporcularında, markalarının onurlu şekilde taşınmasıdır.
 
Accell Bisiklet, İZGEM yöneticileri ve sporcularından oluşan grup geçtiğimiz pazartesi akşamı bu güzel oluşuma imza atarak taçlandırdılar. Accell Bisiklet firması, İZGEM kulübünün bisiklet takımını Carraro Bisiklet markasıyla kürsülerde görmeyi bekliyor artık.
 
Bizler hayırlısı olsun diyelim, onlara da çalışmak ve başarılı olmak kalıyor.
 
BisikletCE
www.haberhurriyeti.com / Muhlis DİLMAÇ

Lütfen ikiden fazla bisiklet seçmeyin.