ECC 2017

ECC 2017

28 Kasım, 2017 01:11, Haberler by carraro 0 Yorum

İzmir ve Mersin'de dört Adet 16″ Katlanır Carraro Flexi 116 6-V VB Hediye Ederek Accell Bisiklet de destekliyor, İzmir ve Mersin Şampiyonluğa Pedal Çeviriyor.

Türkiye’den katılan her iki şehrin en az 80 km yol yapan birer kadın ve erkek bisikletçilerine birer bisiklet hediye edilecektir.

Şehirlerin birbirlerine meydan okuduğu ve bir ay boyunca bisikletle yapılan toplam mesafenin akıllı telefon uygulaması ile kaydedildiği yarışmada toplamda en uzun mesafeyi kateden takımın kazanması ile sona eren ECC (European Cycling Challange) yarışmasında, geçen yıl 18 ülkeden 52 şehir mücadele etti. Bir ay boyunca süren yarışmada 46 bin bisikletli 4 milyon kilometre bisiklet sürerek kendi şehrini birinci yapmak için ter döktü. Şehrini yarışmada üst sıralara tırmandırmak isteyen bisiklet severlerin tek yapması gereken kendi şehirlerinin takımına kayıt yaptırmak (http://cyclingchallenge.eu/tr/classifiche/sottosquadre/) ve akıllı telefonlarına Naviki uygulaması yükleyerek sürüşlerini kaydetmek.

Bu yıl Türkiye’den İzmir ve Mersin’in katıldığı yarışmada hedef de ödül de büyük. Her iki şehrimizin de iddialı olduğu yarışmaya katılımı teşvik etmek için Accell Bisiklet, yarışma sonuçlandığında her iki şehrin erkek ve kadın lider bisikletçilerini birer adet 16″ Carraro Flexi 116 6-V VB katlanır bisiklet; ikinci ve üçüncü olan bisikletçilerini de güvenli sürüşün olmazsa olmazı kask ile ödüllendirecek.

Şehirlerimize ve tüm katılımcılara başarılar ve bol pedallı günler diliyoruz.

Hediye bisikletiniz ile ilgili daha fazla bilgi için;
https://carrarobisiklet.com/katlanir-bisiklet/carraro-flexi-116-6-v-vb-16/

Lütfen ikiden fazla bisiklet seçmeyin.