CARRARO İZGEM SPORCULARI İLE DAĞ ANTRENMANINDAYIZ

CARRARO İZGEM SPORCULARI İLE DAĞ ANTRENMANINDAYIZ

16 Haziran, 2020 17:06, Haberler by carraro 0 Yorum

10 Haziran sabahı güneş sıcak yüzünü henüz göstermemişken Kaynaklar Köyü Meydanı’nda asırlık bir çınar ağacının serin gölgesinde buluşuyoruz.

10 Haziran sabahı güneş sıcak yüzünü henüz göstermemişken Kaynaklar Köyü Meydanı’nda asırlık bir çınar ağacının serin gölgesinde buluşuyoruz Carraro İzgem Bisiklet Takımı’ndan sporcular ile. Bugün 2 genç kadın ve 2 genç erkek sporcu ile ‘kısa bir antrenman’ çekimi planlıyoruz. En azından onlar öyle sanıyordu.

Zira fotoğraf çekimlerinin olmazsa olmazı ‘olmadı bir daha’dır. Bir kez çıktığınız yokuşu onlarca defa inip çıkmak, bir kez atladığınız bir engeli onlarca defa daha alt etmeniz gerekir. Genç sporcularımız bu gerçekten habersiz, kimi zaman çamurlu kimi zaman tozlu ama hep yokuşlu bir rotadan Nif Dağı’nın eteklerine tırmanmaya başladılar. Onların güle öynaya çıktıkları yokuşlarda çekim ekibimiz araçla olmalarına rağmen soğuk terler döktüler. Zira sağ yanı bir Çin Seddi gibi görünen yekpare kayadan ibaret yolun, sol yanı ise ağaçların bir örtü gibi üzerini örttüğü dipsiz uçurumlar oluşturuyordu.

10km lik yokuşu çekim ekibimiz hızlıca çıktığını düşünüp kameralarını çantalardan çıkarmaya fırsat bulamadan ‘gençler’ çıkageldi. Vakit ve ışığı kaybetmeden hızlıca başladığımız çekimlerden renkli anları ve sporcu arkadaşlarımızın enerjilerinin yansıdığı fotoğrafları sizlerin de beğenisine sunuyoruz.

Lütfen ikiden fazla bisiklet seçmeyin.