Carraro Kampanya Paylaşım

Sosyal Medya Paylaşımları Hakkında

Güncelleme :

Tekrar merhaba, ilk ay için işi biraz basit tutalım ve sadece facebook ve google+ olarak sınırlamak en iyisi olacak sanırız, fakat önümüzdeki kampanyada (ki bu hemen bunun arkasından gelecek) bu sınırı biraz genişleteceğiz.

Bu noktada şunu dikkate almak gerekiyor ki, hesaplama yarışmanın bittiği andan tam 1 ay geriye kadar bakılarak yapılacak.

Toparlamak gerekirse, aşağıdaki tablonun ilk 3 maddesi bu ay için kriterimizdir, önümüzdeki ay diğer mecralar için değerlendirme yapıp ekleme yapacağız.

Google plus hesabım yok diyen arkadaşlar yaklaşık 2 dakika içerisinde bir hesap açabilirler haftada max 3 paylaşım izni olduğu için sadece 3 farklı gün gidip bir sayfamızın linkini copy paste edip oradan da puan alabilirler.

https://plus.google.com/ linkini de verelim arzu edenlere kolaylık olsun.


Güncelleme -2 :

Bir takipçimizin yorumu üzerine haklı olduğunu düşünerek paylaşım miktarlarını özellikle facebook da ciddi oranda azaltma kararı aldık. Hiç bir takipcimizin duvarını Carraro reklamı haline çevirmek istemiyoruz. Ayrıca diğer mecralar bu dönem kullanılmayacağı için puanları kaldırılmıştır, üzerlerinde tekrar düşünüldükten sonra önümüzdeki dönem için güncellenecektir. Aşağıdaki tablo güncellenmiş halidir.


 

Merhaba sevgili Carrarocular,

Paylaşımların hediye kazanmaya olan etkisini ve nerelerde ne şekilde ve ne sıklıkta paylaşım yapılabileceğini daha iyi anlaşılır olması niyetiyle maddeler halinde açıklayacağız.

S: Paylaşımlar ve kazanılan puanlar nasıl kullanılacak ve büyük hediyeyi kazanan belirlenecek?
C: Paylaşımlardan aşağıda anlatılacak olan yöntemle puanlama yapılacak (sadece finale kalanlara)  toplanacak ve sayfalardan toplanan puanların üzerine eklenecektir. Toplamda en yüksek puanı alan büyük hediyeyi kazanacaktır.

S: Nerelerde paylaşım yapılabilir, her biri kaç puan sayılacak ve ne miktarda yapılabilir
C: Bir tablo ile verelim; Aşağıdaki tablo öneri tablosudur, bu çok kompleks bir yapı bunu facebook ve Google+ ile limitli tutalım görüşü baskın çıkarsa diğer seçenekleri kaldırabiliriz.

Mecra Puan Limit
Facebook Paylaşımı 100 2/Hafta
Web Sayfamızın ana sayfasının veya bir ürün sayfasının Facebook üzerinde Paylaşımı 150 1/Hafta
Google+
Web sayfamızın bir sayfasının paylaşımı.
150 3/Hafta
Forum siteleri 1/Gün
Pinterest 1/Gün
Tumblr ve benzeri siteler

Sadece biri seçilerek yani 10 tane bu nitelikte site bulup her birinde birer tane olmayacak sadece 1 tane olacaktır.

1/Gün
Blogspot veya kişisel bloglardan Carraro bisiklet veya istediğiniz model ile ilgili düşüncelerinizi yazdığınız bir blog yayınlamak.
Not: bir hafta sonra yine aynı yazı paylaşılırsa bu ikinci paylaşım olarak kabul edilmeyecektir
1/Hafta

 

Not : Herkese açık olmayan paylaşımlar sayılmayacaktır, yani sadece bir grup insanın girişine izin verilen sayfalar veya facebook da sadece arkadaşları ve arkadaşlarımın arkadaşları gibi statüde olmaması gerekmekte, herkese açık olmalıdır. Facebook dışındaki mecralarda sitemizin bir sayfasına giden bir link ya açık link adresi yada Carraro Bisiklet gibi bir metin ile verilmelidir.

S: Hangi süre içerisinde yapılan paylaşımlar göz önüne alınacak?
C: Yarışmanın bittiği günden itibaren 1 Ay öncesine kadar bakılacak ve o aralıktaki paylaşımlar değerlendirilecektir.

S: Facebook sayfanızı beğenmiş olmak zorunda mıyım
C: Evet facebook sayfamızda kayıtlı olmalısınız.

S: Yarışma bittişi nasıl olacak?
C: Puanlar hesaplanınca birinci olan kişi tek tek aldığı puanlar ile açıklanacak, birinci olan kişi bisikletini alacak. Diğer finalistler aldıkları puanlara göre büyükten küçüğe doğru hediyelerin sahipleri olacaklar.

S: Finale kalan kişiler tekrar yarışabilir mi?
C: Evet ama büyük hediyeyi kazanmış olan birisi tekrar büyük hediye kazanamaz, sadece diğer hediyeler için yarışabilir. Ayrıca hediye kazanmış olan kişilerin topladıkları bonus puanlar sıfırlanacaktır.

S: Bonus puan nedir?
C: Finale kalamadığınız her ay, o ay içerisinde topladığınız puanların belli bir yüzdesi bir yerde ta ki finale kalıncaya kadar üst üste eklenerek birikecek. Örnek bu ay 1.000 puan topladınız ama finale yetmedi bunun x% lik bir kısmı mesela 10% lik bir kısmı bonus olarak hanenizde kalacak, bu puanlar her ay üst üste eklenecek. Mesela 3. Ay hala finale kalamadınız 4. Aya fazladan 3 ay boyunca biriken puanlarınızın bonusuyla başlayacaksınız.

S: Finale kaldım ama ben bisiklet istiyorum, 1. olamadım bu ay kask alıp puanlarımı vermek istemiyorum, hediyeyi almasam puanlarım sıfırlanmasa olur mu?
C: Bu opiyonu açık tutmak istiyoruz, büyük bir ihtimalle bunu kabul ederiz, bu durumda alınmayan hediye bir sonraki aya devreder. Bu şekilde bir talep gelirse konu üzerinde daha detaylı çalışıp tam bir model oluşturabiliriz.

Diğer sorularınızı ve yorumlarınızı hızlı bir şekilde iletirseniz, gelen görüşlere göre son durumuna getirir hafta başı hemen ilk talihlimizi tespit ederiz.

60 Yorum
 • Muhammed Emin
  Gönderim Saati 23:37h, 13 Temmuz Cevapla

  Merhaba.
  Twitter paylaşımlarını hiç dahil etmemişsiniz ama bence google + yerine twitter olsa çok daha mantıklı olurdu zira twitterda 30 arkadaşım var veya yok ama twitterde 800den fazla takipçim var mesela

  • carraro
   Gönderim Saati 23:48h, 13 Temmuz Cevapla

   Bunu önümüzdeki dönem için değerlendirelim, son 1 aylık paylaşımlara bakılacağı için siz tedbiren paylaşabilirsiniz 🙂

 • Senanur Yuvacı
  Gönderim Saati 23:40h, 13 Temmuz Cevapla

  “Sadece biri seçilerek yani 10 tane bu nitelikte site bulup her birinde birer tane olmayacak sadece 1 tane olacaktır.”

  Bu cümle pek açık olmamış sanki.
  Kırmızı olanlardan sadece birini biz mi seçeceğiz yoksa oylama mı olacak onlardan birisi mi girecek listeye.

  • carraro
   Gönderim Saati 23:50h, 13 Temmuz Cevapla

   Kırmızı ve siyahlar satırı takip etmesi kolay olsun diye yapıldı bir anlamı yok, orada anlatılmak istenen 10 tane blog spot gibi site bulup her gün 10 tane paylaşım olamayacağı, bu gruptan sadece 1 paylaşımın olması gerektiği.

 • Hülya Şahin
  Gönderim Saati 23:41h, 13 Temmuz Cevapla

  Merhaba Admin,
  Siz 24 saat araliksiz calisiyorsunuz, size de 1 bisiklet ekipmanlarii ile hediyé versinler 🙂 bu kadar calismanin sonucunu hakediyorsunuz..
  1-Daha önceki paylaşımlarim sadece arkadaşlar olarak paylaşmistim. Onları herkese açık olarak duzeltirsem puan alırmiyim?

  • carraro
   Gönderim Saati 23:50h, 13 Temmuz Cevapla

   Teşekkürler, genel müdürümüze bu güzel önerinizi ileteceğim 🙂
   Evet düzeltirseniz olur.

   • HÜLYA ŞAHİN
    Gönderim Saati 23:54h, 13 Temmuz Cevapla

    Tamam. teşekkürler.

 • Yakup timur
  Gönderim Saati 23:47h, 13 Temmuz Cevapla

  Carraro cr race 052 rüyalarıma giriyor 😊

 • Ersin Sandal
  Gönderim Saati 23:49h, 13 Temmuz Cevapla

  Bu yarışmadan haberimin olmadığı zamanlarda bile paylaşımlarımda #Carraro etiketini kullanıyordum. Bu da sayılıyor mu?

  • carraro
   Gönderim Saati 00:04h, 14 Temmuz Cevapla

   Her paylaşım sayılır ama her dönem a aylık geriye dönük paylaşımlara bakılacak, daha eskisi sorgulanmayacak.
   Not : Teşekkür ederiz 🙂

 • Dursun Bahadır ÇETİNKAYA
  Gönderim Saati 23:56h, 13 Temmuz Cevapla

  Çok güzel bir sistem olacak umarım. Yalnız paylaşım alanlarının bu kadar fazla olmasının çok gerekli olmadığı kanaatindeyim.

  • carraro
   Gönderim Saati 00:02h, 14 Temmuz Cevapla

   Evet o konuyu genel görüş ne yöndeyse o şekilde güncelleyeceğiz.

 • HÜLYA ŞAHİN
  Gönderim Saati 23:56h, 13 Temmuz Cevapla

  2-Mesela bisiklet kazanamadik. Hediyeler arasında hediye çeki de varmi? KazAnamasak bile yaz bitmeden hediye çeki ile bir bisiklet alalım.

  • carraro
   Gönderim Saati 00:01h, 14 Temmuz Cevapla

   Bu dönem hediyelerin ne olduğu daha önceki bir blogumuzda yayınlandı, biz göz atarsanız blog bölümümüze listeyi bulabilirsiniz.

   • HÜLYA ŞAHİN
    Gönderim Saati 00:24h, 14 Temmuz Cevapla

    Ok. Tşk.

 • Reha DEMİR
  Gönderim Saati 00:13h, 14 Temmuz Cevapla

  Merhaba,

  Benim, örneğin İnstagram’da kullandığım kullanıcı adı farklı. Bu gibi durumlarla ilgili bir bilgiyi size nasıl iletebiliriz?

  • carraro
   Gönderim Saati 00:24h, 14 Temmuz Cevapla

   Finale kalanlarla birebir irtibat halinde olacağımız için sorun olmaz.

 • Ersin Sandal
  Gönderim Saati 00:14h, 14 Temmuz Cevapla

  1-) bu kadar kişinin sayfalarını kimler Nasıl inceleyip puanları yazacak? (Sadece kodları en çok toplayan 10 kişinin mi sayfaları incelenecek?)
  2-) benim yazdığım bir blog var, ama gerçek adımı kullanmıyorum. Orada yazdığım bir şeyi kim nereden bilip bana puan olarak ekleyecek. (Adımı değiştiremiyorum)
  3-) bu kadar çok alanda paylaşım yapmak için işten kalan Zamanlarda da bisiklete binmememiz lazım,,, lütfen yelpazeyi daraltalım ☺️

  • carraro
   Gönderim Saati 00:27h, 14 Temmuz Cevapla

   Bu konuyu daha önce açıklamıştık ama çok yazılıp yorum girdi araya doğal olarak farkedilmemiş olabilir, sadece finale kalanların beyan ettikleri yerlere bakacağız, finale kalma aşamasında bu paylaşımların bir etkisi yok. Finale kaldıktan sonra hangi hediyenin alınacağını belirleyici faktör oluyor paylaşımlar. Diğer bir deyişle finale kalmak ve herhangi bir hediye kazanmak için hiç bir paylaşım yapmak zorunda değilsiniz.

  • carraro
   Gönderim Saati 00:28h, 14 Temmuz Cevapla

   Yelpazeyi daraltabiliriz o yüzden görüşleri topluyoruz 🙂

   • Melisa Yılmaz
    Gönderim Saati 09:26h, 14 Temmuz Cevapla

    bence sosyal medya üzerinden karar verilmemeli o kadar sosyal hesaba sahip birisi garanti kazanır zaten finalde .Ama bizler zaten carraro markasını seviyor ve paylaşıyoruz . Ben kazanmasam bile bisikleti olan ve yenisi için katılan veya bisikletinin eskidiğini söyleyen vs… gözü doymayan bir insana verilmemeli .
    Kazananı finalde istek gerekçeleri ile siz aranız da oylayarak seçmelisiniz bence siz her ne kadar kendi vicdanınıza kalmasını istemiyor iseniz de bence böyle büyük bir bisiklet markasıyla çalışıyor ve herkesin yorumuna saygıyla cevap veriyor olmanız sizin doğru karar vericeğinizi gösteriyor .
    kimse darılmasın ama gerçek bu . Ben genel olarak her yeni blogun tüm yorumlarını okurum. yarışmayla ilgili ilk blogda da benim tarifime uyan insanlar vardı.Bir kere durumu olmayan biri kimsenin eskisini kullanmak zorunda değil herkesin güzel temiz bir bisiklete binmeye hakkı var . Değil mi ? 🙂

 • samet coskun
  Gönderim Saati 00:25h, 14 Temmuz Cevapla

  carraro ile kazanmaya devam arkadaslar

 • Turgay Atagan
  Gönderim Saati 00:26h, 14 Temmuz Cevapla

  Bence facebook yeterli çünkü blog ve diger hesapları kullanmiyorum buda daha baştan yarismayi kaybettiğim ve hic kazanmayacağım anlamina geliyor bence paylasimlari siz belirleyin su paylasilcak gibi yoksa bunun sonu yok gibi duruyor

  • carraro
   Gönderim Saati 00:29h, 14 Temmuz Cevapla

   paylaşım adedi limiti var zaten, günde 1 taneden fazla face paylaşımının bir anlamı yok mesela. Sınırı nereye koyacağımızı biraz yorum topladıktan sonra göreceğiz.

 • Furkan
  Gönderim Saati 00:41h, 14 Temmuz Cevapla

  Sosyal medya kullanmayan biri olarak yarışma benim için bitmiştir sanırım. Listeyi diyet listeme benzettim. Kazanmak zorunda olsaydım forumlar ve diğer sosyal mecralar “Every Day Carraro” edasıyla inlerdi. Naçizane tavsiyem yarışmacıları reklamcı olarak görmemeniz.

  • carraro
   Gönderim Saati 00:54h, 14 Temmuz Cevapla

   Sevgili Furkan, müsade ederseniz bu konuda yanıldığınızı rakamlar ile size anlatmak isterim. İnternet de reklam maliyetleri tıklama başına 10 ila 20 kuruş civarlarındadır, yani ben siteme google reklamı ila 1000 kişi sokmak istesem 10 kuruştan 100 TL para öderim bu iş olur biter, bütün bu yarışma sonunda ben size garanti verebilirim ki bu paylaşımlardan siteme 1000 kişi gelmeyecek, dolayısı ile yarışmanın düzenlenmesine harcanan efor, yazılan program verilen hediyeler adam/saat maliyetleri üst üste bindiğinde her bir ayın maliyeti ile web siteme 100.000 (yüz bin) kişi sokabilecek iken belkide bir kaç yüz kişilik bir trafik için bunu yapmakta bir reklamcı kurnazlığı görüyorsanız lütfen bize de ne gördüğünüzü anlatınız.

   • Furkan
    Gönderim Saati 20:05h, 14 Temmuz Cevapla

    Öncelikle yıkıcı tavrımdan ötürü üzgünüm. Son güncellemelerle işin içinden çıkılır bir hal almış. Bugünü es geçmemeliydim. Son olarak Mehmet kardeşim oluyor, kurallar dahilinde farklı IP’lerden yürütmeye çalışıyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

    • carraro
     Gönderim Saati 22:26h, 14 Temmuz Cevapla

     Herhangi bir engelleme yapılmadı hesabınıza, lütfen yarışmaya devam ediniz. Bir yanlış anlaşılmaydı diyelim devam edelim 🙂

 • Mehmet
  Gönderim Saati 00:46h, 14 Temmuz Cevapla

  Aa, sanırım reklama ayıracağınız bütçeyi çekilişe ayırıyorsunuz. Bu insanlar çekilişe katılıyor, Carraro’da reklamcı olarak işe başlamıyorlar. Sizce de fazla ağır olmamış mı?

  • carraro
   Gönderim Saati 01:12h, 14 Temmuz Cevapla

   Mehmet veya furkan bey, farklı isimler ile girip yorum yapmanız biraz manipülasyon kokuyor, bilmenizi isteriz ki sisteme kurulu programlar aynı kişilerin kendilerini gizleyerek başka başka kimlikler ile yorumlar yapması halinde bunu tespit ediyor ve yine bilmenizi isteriz ki sizin yaptığınız yorumlar bizim onayımızdan geçerek yayınlanıyor, yani ikinci defa buna açık yüreklilikle izin vermiş olmamız bunu sonsuza kadar yapabileceğiniz anlamına gelmiyor.

 • Hülya Şahin
  Gönderim Saati 01:08h, 14 Temmuz Cevapla

  Sayin admin Bu gece kod yayınlayacak misiniz? Yoksa sabah mi..Buradan duyuru yapacaktiniz. Duyurunuzu Bekliyoruz..

  • carraro
   Gönderim Saati 01:22h, 14 Temmuz Cevapla

   Geceleri kod yayınlanması hiçbir zaman olmayacak Hülya hanım. En geç yayınlanma saatini 22:00 gibi düşünebilirsiniz, o saate kadar bir yayın yoksa ertesi gün olacaktır.

   • HÜLYA ŞAHİN
    Gönderim Saati 06:25h, 14 Temmuz Cevapla

    Soylediginiz iyi oldu..tskler. Geceye kadar kod bekliyorum bende 😂😂😂😂😂

 • Ergün Erbaş
  Gönderim Saati 01:13h, 14 Temmuz Cevapla

  Mehmet cekilis degil yarisma. Sadece eglenceli bir yarisma olarak bakmak ve biraz pozitif olmak mutlu olamaya yeter. Soyle dusunsen mesela, Accell bisiklet reklamciya verecegi parayi insanlara hediye vererek ,mutlu ederek kullaniyor bak bu da pozitif bir bakis acisi..

  • carraro
   Gönderim Saati 01:18h, 14 Temmuz Cevapla

   Ergün bey bu konuyu uzatmak istemiyoruz ama inanın reklam vermek çok daha ucuz, bu iş için ekstra bütce aldık yönetimden. Ayrıca negatif yaklaşımlarda bulunan mehmet kullanıcı adı ile furkan kullanıcı adlı kişi aynı kişi, güvenlik yazılımlarımız bunu tespit edebiliyor zaten.

  • carraro
   Gönderim Saati 01:33h, 14 Temmuz Cevapla

   Ayrıca desteğiniz için teşekkür ederiz 🙂

 • Ergün Erbaş
  Gönderim Saati 01:31h, 14 Temmuz Cevapla

  Anlasildi ,konu kapanmistir 🙂

 • HÜLYA ŞAHİN
  Gönderim Saati 06:49h, 14 Temmuz Cevapla

  Bu yarışmadan eğlenen burda olur eğlenmeyen de boş yere meşgul etmez sayfayi. Çok sorgulamamak detaylara girmemek gerek. Carraro kurali belirlemis yayinlamis yarismayi. Ister katil ister katilma.. Eğlenmeye bakin millet.. sanki burdaki herkes bisiklet mi kazanacak yada baska birsey!.. Hayır. 10 yada 20 kisi sadece..Eğleniyoruz burda ve eğlenerek bir hediye kazanıyoruz yada kazanamiyoruz😂😂 Ayrica Carraro ailesi ve Adminin ilgisi olmasa kimse eğlenemez ve bu kadar kişide burda bu saatte olmaz. Hangi bisiklet markası bu kadar ilgili web sitesi ve müşterisi ile.. Admin sağolsun her soruya tek tek cevap veriyor. Birseylerin kiymetini bilmek gerek..Seviyoz Admin sizi..

 • Hakan erkul
  Gönderim Saati 08:34h, 14 Temmuz Cevapla

  Sadece Facebook ta paylaşım olması daha mantıklı. Çünkü çoğu kişinin başka başka hesapları yok, blog sayfası yok vs. Vs. Sonuçta herkes bir face sayfasına sahiptir. Eşit olması için sadece bir yerde paylaşım olması daha da mantıklı geldi bana. Bu arada siz yaptığınız güzel işlere, insanlari mutlu etmeye devam edin, bu tarz kişi ve kişilerin manipülasyonlarinin hiç bir önemi yok…

 • Melisa Yılmaz
  Gönderim Saati 08:49h, 14 Temmuz Cevapla

  ama şimdi biz her birinde 1 tane mi paylaşım yapacağız
  ama 1 aylık bakarsanız olmaz ki ben yeni öğrendim bu markayı ve o kadar çok sosyal hesaba sahip değilim. 🙁

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 11:18h, 14 Temmuz Cevapla

  Bugünkü kod nerede kaldiii??

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 11:23h, 14 Temmuz Cevapla

  Facebook ve google+ yeterli.. o kadar hesabi yonetecek ne vaktimiz var ne de kotamiz😭 😊 bu arada arkadaslara acik paylasimlari herkese acikbolarak paylasabiliyormusuz galiba, o kadar paylasimimi bi daha degistirecegim, olsun….
  Carraro hep boyle dursun da karsimizda , buna da raziyiz

 • Melisa Yılmaz
  Gönderim Saati 11:49h, 14 Temmuz Cevapla

  kodun yayınlandığını buradan mı duyuracaksınız ?

 • yeliz beler
  Gönderim Saati 11:50h, 14 Temmuz Cevapla

  yarışma başladıgında burdanmı duyrulacakk siteden duyurmadıgınız için 🙂

 • Melisa Yılmaz
  Gönderim Saati 12:10h, 14 Temmuz Cevapla

  ben sabahtan beri her sayfayı arıyorum 4 kez dağyı baştan aşağı taramış olmalıyım. Ama kod yok , 🙁

 • Ersin Özkaya
  Gönderim Saati 12:12h, 14 Temmuz Cevapla

  Kendi sayfamda herkese acik paylasim yaptim ama puan verilmemis neden aceba?

  • carraro
   Gönderim Saati 12:30h, 14 Temmuz Cevapla

   Paylaşımlar finale kalana kadar bir etki etmiyor, finale kalanların hangi hediyeyi alacağını belirliyor.

 • Kamer Erdoğan
  Gönderim Saati 13:18h, 14 Temmuz Cevapla

  spam paylaşım yapmış olacağız o zaman? bu ne kadar samimi ve mantıklı ki? en yüksek puanı almak için duvarım carraro linkleriyle dolu olacak. Sonra dalga konusu oluyoruz arkadaşlar arasında 😀

  • carraro
   Gönderim Saati 13:32h, 14 Temmuz Cevapla

   Uyarınız üzerine günlük paylaşım miktarlarını özellikle facebook üzerinde ciddi miktarda azalttık.

 • carraro
  Gönderim Saati 15:04h, 14 Temmuz Cevapla

  Facebook paylaşım sayıları güncellenmiştir, kontrol ediniz.

 • Ersin Sandal
  Gönderim Saati 22:37h, 14 Temmuz Cevapla

  Merhaba değerli Carraro yöneticisi,,,
  Böyle bir yarışma daha ortada yokken bile ben Facebook’ta bu tarz paylaşımları yapıyordum. Hiç bir karşılık beklemeden hem de,. Ve bu kurakları ilk açıkladığınızda çok sevinmiştim. Şimdi bir kaç kişi mağdur olmasın diye asıl hakedenleri mağdur ediyorsunuz. Tamam siz de baskılara direnmek istemiyorsunuz ama bu kez de asıl hakedenlerden biri olarak ben üzüldüm,,, belirtmek istedim,,, iyi akşamlar.

  • carraro
   Gönderim Saati 23:06h, 14 Temmuz Cevapla

   Arkadaşımızın yaklaşımını haklı bulduk, sayfada arka arkaya çok sayıda paylaşım carraro reklam duvarına çevirecek sayfaları diye. Burada ticari bir amaç olmadığı için kimseyi de mağdur durumda bırakmak istemiyoruz, ilerleyen dönemde sizin durumunuz için başka bir çözüm üretmeye çalışırız.

   • Ersin Sandal
    Gönderim Saati 11:26h, 15 Temmuz Cevapla

    Tekrar merhaba, blog bölümünde karşılaştığım bir iletinize istinaden yazıyorum, ilerleyen dönemde sorunuma bir çözüm bulacağınızı yazmışsınız, çok teşekkür ederim fakat daha önce yazdığınız bu iletiyi noktasına virgülüne dokunmadan kopyala yapıştır ile buraya bırakıyorum, Carraro bisiklet sevenlerini dinleyip, onların isteklerini yerine getiren yapınız gerçekten müthiş, başka hiç bir yerde göremeyeceğimiz türden,,, ama aşağıdaki iletişe de yazdığınız gibi samimi olan kişileri (doğru tabir mi bilmiyorum ama) harcadınız,,, yine de teşekkürler, iyi çalışmalar.
    “Facebook ve pinterest yada Google+ sayfasında hayalindeki bisikletin web sitesindeki linkini verip bu bisikleti istiyorum yazan, ya da yayınladığımız makaleleri beğenmiş ve sayfalarında paylaşmış olan kişi açıkça bu işe gönül koymuş kişidir diye düşünecek ve büyük hediyeyi ona vereceğiz. Buradan lütfen bütün web sitesini tek tek paylaşırsam avantaj sağlarım fikri oluşmasın, samimi ve gerçek olan paylaşımlar bizim için değerlidir. Paylaşımlara arkadaşlarınızdan beğeni toplamaya da çalışmayın lütfen, buradaki amaç gerçekten onu çok isteyene hediye vermek beğeni toplama kampanyası haline getirmek değil. Bir takım kriterler koymak zorundaydık ve bir çok açıdan bunun adil olduğuna karar verdik.”

    • carraro
     Gönderim Saati 11:56h, 15 Temmuz Cevapla

     Evet haklısınız, süreç içerisinde ister istemez durum evrildi ve biraz şekil değiştirdi. Bu şekilde paylaşım yapan takipcilerimiz için muhakkak bir çözüm önerisi ile geleceğiz. Sizde hak verirsiniz ki sistemi sıfırdan kurup ideal hale sokmaya çalışıyoruz arada öngöremediğimiz durumlar çıkınca adil bir yol bulup üstesinden geliyoruz.

 • Melisa Yılmaz
  Gönderim Saati 08:27h, 15 Temmuz Cevapla

  ben facebookta istanbul civarından yapabiliyorum herkes butonu yok sorun olur mu ? 🙁 🙂

  • Melisa Yılmaz
   Gönderim Saati 11:31h, 15 Temmuz Cevapla

   Bugünkü kod kaç gibi yayınlanıcak peki

  • carraro
   Gönderim Saati 11:57h, 15 Temmuz Cevapla

   Baktığımızda biz göremezsek doğal olarak onu sayamayız, paylaşım yaparken kimler görebilir kısmı vardır oradan açabilirisiniz genele.

   • Melisa Yılmaz
    Gönderim Saati 12:44h, 15 Temmuz Cevapla

    yaşımdan dolayı butonu kaldırmışlardı ama hepsini herkes yaptım 🙂 😀

 • Ersin Sandal
  Gönderim Saati 21:27h, 21 Temmuz Cevapla

  Merhaba,,,
  Bira fırsat bulup Facebook profilime baktım dA, ben 17 mayısdan bugüne kadar ara ara hep Carraro paylaşmışım,,,,
  Neden bu kadar az puan aldım?
  Sizi de yormak istemem ama profilime bakmanız mümkün mü?
  Daha ortada yarışma yokken bile Carraro markasına olan ilgimden dolayı yaptım bunu. Daha önce de yazmıştım bu konuyu size,,,
  Eğer bir yanlışlık varsa kurban olmak istemem ☺️
  Teşekkür ederim, iyi akşamlar.

  • carraro
   Gönderim Saati 22:05h, 21 Temmuz Cevapla

   Detaylı bir yazı ile tekrar anlatacağız, son 4 hafta değerlendirililiyor her bir etap sonunda, arada boşluk vermişsiniz oradan kaybınız oldu.

Bir Yorum Gönder