Merhaba Carraro Aşıkları!

carraro bisiklet

Merhaba Carraro Bisiklet Aşıkları!

Yıllardır bisiklet aşkının etrafında toplandık ve bir aile olduk. Biz Carraro ailesi olarak sizin görüşlerinizi, yorumlarınızı ve değerlerinizi her zaman önceliğimiz olarak gördük. Markamızın vizyonunu müşteri odaklı oluşturduk ve bu hedeflerimiz doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz.

Sizlerden aldığımız geri dönüşler üzerine 2017 sezonuna yaklaşımımızı belirlemek, daha iyi hizmet verebilmek adına önümüzdeki günlerde bir anket çalışması gerçekleştireceğiz. Bu anket çalışmasında görüşlerinizi, yorumlarınızı ve beklentilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Carraro ile ilgili modeller, tasarım, performans ve daha fazlası hakkında isteklerinizi duymak bizi mutlu eder. Ankete katılım gerçekleştirmek için sosyal medya hesaplarımızda takipte kalabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

8 Yorum
 • burak çakır
  Gönderim Saati 11:57h, 05 Nisan Cevapla

  Bisiklet camiasında böyle şeyleri görmek insanı mutlu ediyor ancak bazı eksikler var. Örneğin 2017 planımda bir dağ bisikleti almak var ama markanızda bünyesinde bulunan dağ bisikletler ihtiyacımı karşılamadığından dolayı rahatsızım biraz. Üst seviye ekipman olan diğer markalara bakınız. Karbon kadrolu bisikletler kataloglarında var. Fiyat olarak yüksek rakamlar olabilir ellerinde olmayabilir ama yinede kataloglarında var. Ben marka takıntısı olmayan bir insan olarak karbon kadrolu bir Carraro bisiklet kullanmak isterim . Özellikle kataloglarınız güncellemenizi istiyorum herkese hitap edecek bisikletler olmalı. Yeni bir yol bisikleti aldım . Sizin bayinizden alacaktım. Kendisine gittiğimde Carraro önerdi ama model sayısı kısıtlı olduğundan farklı bir marka almak zorunda kaldım. Şunu belirteyim hem dağ bisikleti , hemde yol bisikleti kullanıcısıyım. Lisanslı sporcuyumda.Tasarım ve renklere gelince çok mükemmel modelleriniz var .Bu gerekli özeni gösterdiğiniz teşekkür ederim. Carraro kendini ne kadar geliştirir ise biz bisiklet kullanıcıları olarak kendimizi geliştiriyoruz. Ayrıca world tour modelinizde kadro boylarına ölçüsünü biraz daha geniş yelpazeye ayrımanız gerekiyor. Kadro boyları normal bir kullanıcıya göre çok büyük geliyor. Kolay gelsin. bol pedallamalar.

 • Naci SAYGI
  Gönderim Saati 17:27h, 05 Nisan Cevapla

  Bisikletlerinizi kullananlara geri görüşü gösteren bir kamera sistemi ile hızı gösteren bir birleşik cihaz üretimi yaptırıp satışa sunabilirsiniz.

 • Ersen Kirikkaya
  Gönderim Saati 23:59h, 26 Ağustos Cevapla

  iyi günler kadro üretiminiz ve kaliteniz hakkında bilgi almak istiyorum.

  • carraro
   Gönderim Saati 00:49h, 28 Ağustos Cevapla

   Merhaba, tam olarak hangi amaç ile bunu sorduğunuzun detaylarını verirseniz daha isabetli bir yönlendirme yapabiliriz, zira iç pazarda satılan ürünler dışında yurt dışındaki bir çok bilinen markaya da kadro üretiliyor fabrikada. Ön bilgi metni olarak http://accellbisiklet.com.tr/hakkimizda/ kısmına göz atabilirsiniz.

 • Muhammet CORA
  Gönderim Saati 12:53h, 26 Aralık Cevapla

  2017 sezonunda yeni bir bisiklet almak istiyorum. büyük ihtimalle carraro olacak.ancak bisikletlerinizde donanım olarak biraz üst seviye (deore takım ) gibi kullanırsanız sevinirim.birde biraz renklendirin bisikletlerinizi.albenisi olsun.yeni sezonu bekliyorum.

  teşekkürler

 • alan hosman
  Gönderim Saati 16:40h, 02 Şubat Cevapla

  2014yikinda bir sportive 330 aldim, bu gune kadar yaklasik 2000 kn yaotim….cok basarili bir yol bisikleti….cok memnunu,m bir de renk secenekleri yaratsaniy bisiklet meraklilarina cok daha kolay satarsimiy…cunku ben ancak bir yil bindikten sonra rengine alistim…kotu degil ama bu model daha cekici renkleri hak ediyor….sevgiler

 • Bekir Kahya
  Gönderim Saati 13:06h, 21 Mart Cevapla

  merhaba, ben sizin efsane ve İzmir de nadir bulunan Giru920 model sahibi bir yol bisikletçisiyim. Benim talebim Carraro nun forma konusunda zayıf kalması. En son İzmir Parkur Bisiklet yarış sporcularında gördüğüm arkası Carraro kanatlı formalara hasta kalmıştım. İç piyasada onlarca bisiklet model ve satışınız var iken, insanları İğrenç Çin Piyasası ürünleri ve Profesyonel takımların yan sanayi ucuz formalarına yönlendirmeniz üzücü doğrusu?… Bisikletim Carraro iken TREK forması giymek komik oluyor veya PINARELLO ya verecek paramız yok iken SKY Forması giymek?

  Teşekkürler.

  • carraro
   Gönderim Saati 13:23h, 21 Mart Cevapla

   Merhaba,
   Aslında bir tasarım yapıldı o ilüstrasyon için fakat kollar dahil bütün her yer tasarıma dahil, henüz istediğmiz kalitede formayı üretecek bir yer bulamadık, çok yakında konu çözülmüş olur sanırız.

Bir Yorum Gönder