Hediye Kampanyası İkinci Dönem

31 Ağustos 2016

Puan güncelleme işlemi yapılmıştır, 18 Ağustos öncesi kayıtlar güncellenmiştir. Hatalı sorulara maruz kalanların puanları düzeltilmiştir. Puan kontrol ekranından girerek kontrol edebilirsiniz, hatalı olduğunu düşündüğünüz bir durum var ise bildirin kontrol edelim. Facebook ve Google+ dışındaki paylaşımlarınız var ise acilen mesaj olarak bildiriniz, daha önce açıkladığımız üzere onlar içinde yansıtacağımız devreden puanları da hesaplama işlemi yapılıyor.

Bu işlemler bu akşam bitmiş olacak daha fazla gecikmeden sıralamayı açıklamak istiyoruz o yüzden lütfen acilen kontrollerinizi yapınız. Sonuçlar açıklandıktan sonra yapılacak itirazlar dikkate alınmayacaktır.

 

29 Ağustos 2016

Yarışmamız Geceyarısı itibari ile sonlanmıştır, arada yapılan güncellemelerden ve hatalı sorulardan etkilenenler sorunlarını bir kez daha mesaj olarak atabilirlerse hiç birini atlamadan tek tek gözden geçireceğiz. Bilinen iki tür hata ile karşılaştık birincisi cevabı tartışmaya açık yada hatalı sorular, bir diğeri nadirenID niz kullanılmıştır hatası, bunlar ve bunlar dışında yaşadığınız sorunları mesaj olarak bırakın lütfen. En kısa sürede incelemeler tamamlanacak ve yarışma sonucu açıklanacaktır.

 

21 Ağustos 2016

Aşağıda Bianchi ve Carraro Instagram hesaplarının linklerini veriyorum, soru takibi işi hem sizin hem bizim için baya bir yorucu olmaya başladı, önümüzdeki ay yarışmayı basit bir instagram yarışması haline dönüştürmek gibi bir planımız var her iki hesabımızı da takibe alırsanız sonra haberim olmamıştı demezsiniz, detaylar tam oluşunca bir blog açarak bilgi vereceğiz.

https://www.instagram.com/bianchiturkiye/

https://www.instagram.com/carraroturkiye/

 

20 Ağustos 2016

Cevaplarında hatalı bir durum olan 2 soru tespit edildi, bu sorulara maruz kalan yarışmacılarımız tespit edilip puanları doğru cevabı verdikleri andaki duruma göre düzeltildi.

 

18 Ağustos 2016

Tespit edilen çok sayıda çoklu hesap ve soru toplama girişimi sebebi ile 17 Ağustos 2016 tarihi ve öncesi olan tüm hareketler 1 puana indirilecektir. Yeni güncellemeler sonrası tekrar sistemi manüpile etmeye yönelik hareketler bu sefer uyarı olmaksızın hesabın dondurulması şeklinde karşılık bulacaktır. Yarışma bu durumda 1 hafta uzatılarak 18 – 28 Ağustos tarihleri arası alınan puanlara göre sonuçlanacaktır.

 

Güncelleme : Yarışma yazılımında güncelleme yapılmıştır,  yarışma ruhuna aykırı girişimlerde bulunmayınız, aşağıda uyarılar bulunmaktadır.

Lütfen

 • Birden fazla hesap ile yarışmayın.
 • Başkası için yarışmayın.
 • Soruların cevaplarını toplamaya çalışmayın.
 • Hediye kodunu çağıran program parçacığına direk ulaşmayın.
 • Sadece paylaşım yapmak için alternatif facebook hesabı açıp bunu hesabınız olarak beyan etmeyin.
 • Paylaşımlarınızı genele açık yapın, kapalı tutup finalde açma yoluna gitmeyin.
 • Farklı cihazlardan girip sistemi manüpile etmeye çalışmayın.

Yukarıda yazdıklarımızın tümünü gözlemliyebiliyoruz ve bunların olduğunu görmek bize yapanları elemek dışında bir yol bırakmasa da iyi niyetli bir yaklaşımla uyarmak istedik. Yarışmanın başladığı tarihten itibaren bu durumları gözlemliyoruz, bu şekilde haksız kazınılan puanları ne şekilde değerlendireceğimizi daha sonra bildireceğiz. Adil bir şekilde yarışamayacaksak bu durumu yeniden değerlendirmek zorunda kalacağız.

Admin

 


 

Yarışmamız Başlamıştır. Aşağıdaki gibi bir ek kısım göreceksiniz bir sayfanın altında.
500 Saniyeden geriye sayacak puan, her hatada 50 puan daha düşecek, doğru cevabı verdiğinizde sayacın geldiği nokta o günkü puanınız olacak.

yarışma ekranı

 

Yeni bir hediye kampanyası döneminden merhaba sevgili Carraro severler,

İlk önce yarışmamızın Pazartesi (8 Ağustos 2016) günü başlayacağı bilgisini verelim…

Yeni dönemde bir sürü değişiklikler yaparak geçen dönem sizleri zora sokan veya sıkışıklık yaratan uygulamaları kaldırdık.

Artık belli bir saatte kod yakalamak diye bir şey yok. Gece yarısından ertesi gece yarısına kadar olan 24 saatlik dilim içerisinde istediğiniz an yarışabileceksiniz, gece yarısını geçince gün kapanacak ve yeni günün yarışması başlayacak.

En Baştan Kısaca Özetlersek
Yarışma süresince her gün;
     1- Kod sayfasını bul
     2- ID ni yaz
     3- cevabı bul ve o günün puanını al

Paylaşımlar için haftada birer kere;
     1- Web sayfasından bir sayfayı (ürün, blog, v.s.) facebook ve google+ da ve bir görseli pinterest de paylaş.

Hepsi bu kadar aslında… Detaylar aşağıda.

Adım adım işlem şu şekilde olacak;

1- Web sitemizdeki ürün sayfaları içerisinde bir tane kod giriş ekranı bulacaksınız, bu ürün sayfasının alt kısmında olacak.

2- ID nizi yazdığınız anda sistemin içerisinde olacaksınız ve bir gösterge 500 saniyeden geriye işlemeye başlayacak, hemen altında çoktan seçmeli bir soru çıkacak, hızlı bir şekilde soruyu cevaplayıp sayacın o anda geldiği puanı alacaksınız.

3- ID nizi yazdıktan sonra o gün için geri dönüş yoktur saat çalışmaya başlar, sayfayı kapasanız da, yenilesenizde her saniye puan düşecektir, dolayısı ile ID yi uygunsuz bir ortamda ve cevap veremiyeceğiniz bir anda girmemeniz çok önemli, unutmayın 24 saat içerisinde istediğiniz an yarışabilirsiniz.

4- Soruya yanlış cevap verirseniz 30 saniye düşer ve başka bir soruya geçersiniz.

5- 200 Saniyede süre durur ve cevap veremesenizde o gün için 200 puan almış olursunuz.

6- Stabil internetinizin olmadığı bir anda ID nizi girmemeyi tercih edin zira internet kopmalarından ve benzeri sebeplerden cevap veremezseniz 200 puan alırsınız ve admin herhangi bir şekilde puanlara müdahale etmeyecektir.

Puan toplama işi bundan ibaret. Bir uyarı işlemleri PC den yapmak doğal olarak size cevapları ararken avantaj sağlayacaktır.

 

Paylaşım ile ilgi güncellemeler

1- Paylaşım sistemi olabilecek en basit hale indirgenerek facebook, google+ ve pinterest de haftada birer (1) adet olarak sadeleştirilmiştir ve her biri 250 (150 den 250 ye güncellendi) puan değerinde sayılacaktır.

2- Yarışmanın bitişinden itibaren 4 hafta geriye doğru bakılarak puanlar hesaplanacaktır, her hafta p.tesi başlayıp pazar günü sonlanacak şekilde bölümlenecektir.

3- Paylaşımlar web sitesindeki bir sayfa yada görselin paylaşılması şeklinde yapılacaktır, facebook da paylaştığımız bir medyayı paylaşmak ile ilgisi yoktur. Bu konuda da yine rastgele ürün sayfaları paylaşarak reklam izlenimi oluşturmamak için içeriği zengin bloglar yayınlayarak sizlere anlamlı paylaşımlar yaptırma konusunda destek olmak üzere çalışıyoruz.

Özel Durum : Bunlar dışında kalan mecralarda (blog, forum, tumblr gibi) yapılan paylaşımlar için haftada 1 er adet olarak her birine 15 puan verilecek bu puanlar dönem içerisinde etki etmeyecek fakat devir bonuslarına yansıtılacaktır, bu küçük gibi görünen bir rakam olsa da üç mecrada her hafta birer paylaşım için çaba harcayan takipçilerimiz bir sonraki aya ekstra (devirden gelen puanlara ek olarak) 180 puan ile başlayacaklardır. Bu konu ile ilgili emek sarf edecek olan takipçilerimizin haklarını bu şekilde korumaya karar verdik. Konu ile ilgili bir blog açılacak ve ilgilenenler ile orada görüş alışverişi yapılacaktır.

 

Bu ayın bisiklet hediyesi
https://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/28-carraro-sportive-324-erkek-sehir-24-v-hd/

Sportive 324

 

Kayıt Linki
https://carrarobisiklet.com/hediye-kayit/

 

 

308 Yorum
 • Melisa Yılmaz
  Gönderim Saati 20:36h, 05 Ağustos Cevapla

  peki ne tür sorular olucak

  • carraro
   Gönderim Saati 20:42h, 05 Ağustos Cevapla

   Genelde ürünler ile ilgili.

   • Melisa Yılmaz
    Gönderim Saati 20:53h, 05 Ağustos Cevapla

    hıııı o yüzden yan tarafta bilgi bölümü yaptınız dersimize iyi çalışalım o zaman 🙂
    peki ne zaman başlıyacak yarışma.

    • carraro
     Gönderim Saati 21:13h, 05 Ağustos Cevapla

     Pazartesi günü

 • Turgay Atagan
  Gönderim Saati 20:43h, 05 Ağustos Cevapla

  Guzel sistem olmus elinize saglik hemen bir soruyla baslayalim sorulucak sorularin içeriği ne olacak

  • carraro
   Gönderim Saati 20:46h, 05 Ağustos Cevapla

   Teşekkürler, sanırız artık epey bir süre güncelleme yapmayız bu sistem oturur.

 • Turgay Atagan
  Gönderim Saati 20:44h, 05 Ağustos Cevapla

  Yazarken yazilmis tesekkurler

 • İSMAİL AKGÖNÜL
  Gönderim Saati 21:14h, 05 Ağustos Cevapla

  Ozaman 500 den geri sayarak cevaplarsak soruları ÖRN:487 de cevapladık bu puanı kazanıyoruz ve her kullanıcı için geçerli bi durum ben 487 aldım diye diğer bir yarışmacı 486 ya düşmüyor. Ve buna bağlı olarak kod takip etmemizede gerek kalmıyor istediğimiz saatte soruyu en hızlı cevaplayan puanı kapar. Doğru anlamismiyim ?

  • carraro
   Gönderim Saati 21:34h, 05 Ağustos Cevapla

   Evet kimsenin puanının kimseyle bir ilgisi yok artık, siz 487 aldıysanız bir başkası da aynı hızda soruyu doğru bilirse o da o puanı alır. Süreç ID nizi yazmanız ve onay vermeniz ile başlar ve durdurulamaz. Gün içerisinde ne zaman yaptığınız fark etmez, müsait olduğunuz bir vakitte sorunun yerini bulup cevap verebilirsiniz.

 • Numan Aytekin Yıldız
  Gönderim Saati 21:40h, 05 Ağustos Cevapla

  Bu sistem yakışıklı olmuş😎 Herkes bilgisi dahilinde yarışacak ve gün içinde kendini hazır hissettiği vakit yarışmaya katılacak. Accell çalışıyor 😀

  • carraro
   Gönderim Saati 21:46h, 05 Ağustos Cevapla

   Teşekkürler, gerçekten de baya bir uğraştık üzerinde iyi olsun diye 🙂

 • abdurrahman
  Gönderim Saati 22:00h, 05 Ağustos Cevapla

  mrb umarim bi bisikletim olur

 • Ulaş Paksoy
  Gönderim Saati 22:01h, 05 Ağustos Cevapla

  Ne gibi sorular olacak ürünlerle ilgili? Ve benim tişörtüm küçük geldi ,değiştirme imkanım varmı?

  • carraro
   Gönderim Saati 22:26h, 05 Ağustos Cevapla

   Mesaj olarak facebook dan atarsanız hafta başı soralım fabrikaya sizin bedeninizden var mı ellerinde.

 • HÜLYA ŞAHİN
  Gönderim Saati 22:07h, 05 Ağustos Cevapla

  Yine pinterest 😂😂

  • carraro
   Gönderim Saati 22:27h, 05 Ağustos Cevapla

   pinterest iyidir, admin seviyor ondan oluyor bunlar hep 🙂

   • HÜLYA ŞAHİN
    Gönderim Saati 23:03h, 05 Ağustos Cevapla

    Ama ben sevmiyorum. Bir türlü yildizimiz uyuşmadi pinterestle..😂😂 Bu isleri başımıza hep admin açıyor…
    Bir kaç sorum olacaktı.
    1- Temmuz ayımi yoksa Ağustos ayinin hediyesi mi?
    2- Paylaşımlara, puan verilirken 8-14 , 15-21, 22-28, 29 Ağu. 4 Eylül. tarihler arasina göre mi puan hesaplanacak?
    3- 500 sn den basliyoruz cevap vermeye peki toplam kac soru var sistemde? Sadece merak 😎
    4-Her doğru verdiğim cevaplarda puan mi kazaniyoruz.. Mesela 420. Sn de doğru cvp verdim 420 puan. 300. sn de doğru cvp 300 puan. 250. sn de dogru cvp 250 puan. 200. sn durdu. Ayrıca 200 puanı da kazanıyor muyuz :😊
    Ayrica paylaşımi hafta da 1 yapmaniz harika olmuş. Bu gidişle transfer falan olacaktm Accell fabrikasina😂😂😂 çünkü herkes Carraro da çalışıp çalışmadığımi soruyor.
    Şimdilik bu kadar. Şimdiden Teşekkürler.

    • carraro
     Gönderim Saati 23:48h, 05 Ağustos Cevapla

     Yarışmanın bittiği gün (pazar günü gece bitecek) o andan itibaren 4 hafta geriye bakılacak
     Temmuz diye hedeflemiştik ama artık sıkışma olasılığı kalmadı, programı güncellerken vakit geçti
     Tek bir puan alıyorsunuz her gün, doğru cevap verdiğiniz an aynı gün tekrar puan vermeyecek sistem

 • Bedrettin tatli
  Gönderim Saati 22:09h, 05 Ağustos Cevapla

  İyi sanslar

 • Fahrettin koç
  Gönderim Saati 22:55h, 05 Ağustos Cevapla

  Böyle adaletli bir.sistemin gelmesine sevindim önce gelen alır yok artık istediğin zaman gir ve soruyu en kısa sürede cevapla puanı al.peki sorular dört şık şeklindemi olucak.abcd şeklindemi.

  • carraro
   Gönderim Saati 23:45h, 05 Ağustos Cevapla

   5 seçenekli olacak birisini seçeceksiniz.

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 02:40h, 06 Ağustos Cevapla

  Tüm yorumları okudum soracak bi şeyim kalmadı, teşkkrler , ama bu defa size ARKADAŞLAR😃. Ama sorular keşke genel kültür olsaymış ilk etapta. Ürünleri tanımaya pek vakit olmadı.

 • Burak
  Gönderim Saati 13:21h, 06 Ağustos Cevapla

  Sisteminiz çok güzel olmuş elinize sağlık 2 sorum vardı ;

  1- Önceki yarışmada kayıt olan kişinin tekrar kayıt olması gerekiyor mu ?
  2- Google + , Facebook , pinterest platformlarının 3 ‘ünde de paylaşmamız mı gerekiyor ? Örnek veriyorum her biri 100 puan mesela ben google + da paylaştım diğer kişi hem facebook hem google + da paylaştı aldığımız puan eşit 100 mü olacak yoksa o 200 mü almış olacak.

  Teşekkürler.

  • carraro
   Gönderim Saati 13:33h, 06 Ağustos Cevapla

   Öncelikle teşekkür ederiz 🙂
   1- ID numaranız var ise yeniden kayıt olmanıza gerek yok, sistem temelde aynı sadece puan toplama yöntemi değişti.
   2- Her biri ayrı puan, yani 1 haftada 3 ayrı mecrada birer kere paylaşırsanız her birinden puan alacaksınız, yani paylaşmanız finalde bisiklete ulaşmanız için önemli bir faktör.

 • ALPER
  Gönderim Saati 23:56h, 06 Ağustos Cevapla

  bU SİSTEM ÇÖKER VE GÜZELİM MAKİNE BOŞ’A GİDER..

  • carraro
   Gönderim Saati 00:07h, 07 Ağustos Cevapla

   Açıklama alalım 🙂

 • Senanur Yuvacı
  Gönderim Saati 18:06h, 07 Ağustos Cevapla

  Yaptığımız paylaşımları nasıl kontrol ediyorsunuz?

  • carraro
   Gönderim Saati 20:20h, 07 Ağustos Cevapla

   finale kalan 10 kişininki manuel olarak.

 • Nedim KARAKAŞ
  Gönderim Saati 09:15h, 08 Ağustos Cevapla

  ürün sayfalarının hepsini kontrol ettim kampanya koşullarında kod yakalamakdiye bir şey yok günün her saatinde yarışabilirsiniz şeklinde açıklama olmasına rağmen ID le giriş yapılacak sorunun olduğu bölümü bulamadım

  • carraro
   Gönderim Saati 09:47h, 08 Ağustos Cevapla

   Ufak bir güncelleme yapıyoruz programda bir kaç saat içerisinde yayınlayacağız.

 • Turgay Atagan
  Gönderim Saati 09:56h, 08 Ağustos Cevapla

  Sayın admin dag bisikletlerini gezerken gördüğüm sorun sonraki onceki butonlarinin olmamasi her bisiklette geri cikmak gerekiyor diger urunlerdede varmi bakicam. Paylasim yaptiginizda bilgi verirmisiniz.

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 11:29h, 08 Ağustos Cevapla

  Bu sonraki- önceki butonları ve yan taraftaki bisiklet kategorileri ile ilgili belirttiğim sıkıntıdan sonra sayfalarda güncellemeye gidilmiş galiba.. Ama pek iyi olmamış, kökten halledelim diye mi düşündü bunu yapan arkadaş acaba 🙂

  • carraro
   Gönderim Saati 12:32h, 08 Ağustos Cevapla

   Merhaba, Uyarınızın olduğu sıraya denk gelmesi doğal olarak bu sonucu çıkarmanıza sebep oldu fakat tamamen optimizasyon ile ilgili bir sebepten değiştirildi. Bütün sayfaların birbirine zincir şeklinde linklenmesi google indexlerken bir yanlış yönlendirme oluşturuyordu o yüzden kalktı onlar. Diğer sitelerimizden de teker teker kaldırıyoruz bu sistemi.

 • Ersin Sandal
  Gönderim Saati 11:36h, 08 Ağustos Cevapla

  Haksız puan kazancı doğurabilecek açığı az çok tahmin edebiliyorum,,,
  Peki bugün için puan alan hiç kimse oldu mu ? Oldu ise sil baştan başlamak gerekir diye düşünüyorum…

  • carraro
   Gönderim Saati 12:29h, 08 Ağustos Cevapla

   Hayır daha yayına geçmedik o yüzden puan alma diye bir durum olmadı.

 • HÜLYA Şahin
  Gönderim Saati 12:54h, 08 Ağustos Cevapla

  Admin ne zaman bitecek güncelleme? Akşama kalmaz inşallah.. :::((((

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 13:28h, 08 Ağustos Cevapla

  Ne zaman başlıyor?

 • Emin istanbullu
  Gönderim Saati 13:43h, 08 Ağustos Cevapla

  Önceki ve sonraki butonu kesinlikle gelmeli sayın carraro sayfalar arası gezinmek biraz problemli oluyor

 • ali karaboya
  Gönderim Saati 15:47h, 08 Ağustos Cevapla

  yayınlanmadı mı?

 • oguzbeler
  Gönderim Saati 16:46h, 08 Ağustos Cevapla

  akşama kalır inşallah daha kolay olur benim için.

 • S. Serkan Seval
  Gönderim Saati 22:30h, 08 Ağustos Cevapla

  Yarışma başladı mı acaba. Yok başlamadı ise ne vakit başlayacağı belli mi?

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 23:30h, 08 Ağustos Cevapla

  Bari bilgi verseniz

 • İnanç Erkan
  Gönderim Saati 03:31h, 09 Ağustos Cevapla

  Galiba yayınlanmadı bugün kod?

 • Melisa Yılmaz
  Gönderim Saati 11:13h, 09 Ağustos Cevapla

  Carraro tam bildiğim yerden sormuş ama heyecandan cevap veremedim yinede iyi puan aldım 471 😀 Teşekkürler 🙂

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 12:20h, 09 Ağustos Cevapla

  sistem çok sıkıntılı, ilk önce ıd yanlış dedi bikaç defa, sonra şıkkı işaretledim, sonuç gelmedi ama 50 puan eksildiğği için hemen başka şıkkı işaretledim, üst üste diğer şıkları işaretledim en son zaman aşımı oldu diyip kitlendi, birazdan bi daha girince puan düşmüştü.. Şunu merak ediyorum o arada sayaç işledi mi yoksa bi daha girince kaldığı yerden devam mı etti.. Memnun kalmadığımı belirtmek isterim.. İlki daha az riskliydi doğrusu.

  • carraro
   Gönderim Saati 13:06h, 09 Ağustos Cevapla

   ID yi girdiğiniz andan itibaren süre çıksanız da çalışmaya devam eder, Hatalı cevap verirseniz 50 puan düşer, her hatalı cevap tekrar 50 puan düşer, ID ye hata mesajı alırsanız zaten süre başlamamış olur dolayısı ile yanlış ID girmeniz size bir şey kaybettirmez.

   • mustafa_balcı
    Gönderim Saati 13:29h, 09 Ağustos Cevapla

    Teşekkürler, o anda biraz heyecan oldu galiba 200 lerde kaldım, kötü bir başlangıç oldu

 • Halil İbrahim ÇELİK
  Gönderim Saati 20:18h, 09 Ağustos Cevapla

  Facebook ta yapacağımız paylaşımları nereden alacağız?

  • carraro
   Gönderim Saati 20:35h, 09 Ağustos Cevapla

   web sitesinde istediğiniz bir sayfayı paylaşım düğmelerini kullanarak paylaşabilirsiniz.

   • Halil İbrahim ÇELİK
    Gönderim Saati 16:12h, 10 Ağustos Cevapla

    Teşekkür ederim. Peki facebook hesabımızı size tanıtmak lazım mı yoksa siz hesaptan bulacak mısınız?

    • carraro
     Gönderim Saati 21:48h, 10 Ağustos Cevapla

     Şu an bir şeye gerek yok 🙂

 • carraro
  Gönderim Saati 12:02h, 10 Ağustos Cevapla

  Sevgili Mehmet,
  Uyarın için çok teşekkür ederiz ama tüm bunların farkındayız, bu dediklerini yapan da oldu dün, fake hesaplar dahil kimsenin hesabını henüz bloklamadım, tüm bu çifte hesapları takip ediyorum, tüm yarışmacılarımızın şunu anlaması gerekiyor ki admin gerçekten olan biten her şeyi görüyor isteyen bunları yapmaya devam edebilir, ama yarışmanın son günü hesabı (veya hesaplarını) çalışmıyor gördüğünde lütfen neden diye sormasınlar.

 • carraro
  Gönderim Saati 12:04h, 10 Ağustos Cevapla

  Üzücü bir sonuçla karşılaşmamak için lütfen sende tek bir hesapla yarış, samimi bir uyarı olarak al lütfen bunu.

 • carraro
  Gönderim Saati 12:22h, 10 Ağustos Cevapla

  Tamamdır ben yanlış anlamışım o zaman 🙂

 • S. Serkan Seval
  Gönderim Saati 13:09h, 10 Ağustos Cevapla

  Yarışmanın başladığını bir kaç saat önce fark ettim. İlk soruma doğru cevap vererek 386 puan aldım. Dün baktığımda başlamamıştı hatta buradan sormuştum ne zaman başlayacak diye cevap alamamıştım. Ne zaman başladı yarışma gün kaybım var mı acaba???

  • carraro
   Gönderim Saati 14:06h, 10 Ağustos Cevapla

   Blogda ve facebook da duyurmuştuk ama farketmediniz sanırım.

   • S. Serkan Seval
    Gönderim Saati 20:08h, 10 Ağustos Cevapla

    Sevgili yetkili eminim duyurmuşsunuzdurda. İşte pazartesi girdim baktım siteye bir düzenl2me sebebi ile başlamamıştı sonra aralıkşarla baktım sorun devam ediyor henüz başlamamıştı. Benim soruma dönersek tam olarak ne zaman başladı gün saat olarak. Gün kaybım var mı onu anşamaya çalışıyorum.

    • carraro
     Gönderim Saati 21:49h, 10 Ağustos Cevapla

     Salı günü başladı, ilk günü kaçırmışsınız gördüğüm kadarı ile.

 • Emin istanbullu
  Gönderim Saati 13:44h, 10 Ağustos Cevapla

  Bu gün kod yayınlandımı acaba hangi kategoriye bakmalıyız ?

  • carraro
   Gönderim Saati 14:07h, 10 Ağustos Cevapla

   Kod 24 saat sürekli yayında, arada bir yeri değişiyor sadece. Geçen seferki gibi bir kod avı olmadığı için kategori bilgisi yayınlamıyoruz artık.

   • Emin istanbullu
    Gönderim Saati 14:12h, 10 Ağustos Cevapla

    Önceki ve sonraki butonu olsa hiç sormayacagımda bisikletler arası gezinmek ayrı bir eziyet şuan

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 15:09h, 10 Ağustos Cevapla

  bilmediğimi sayfalardan araştırıp buluyorum ve öyle giriyorum, bu da iyi bir yöntem sadece süre kaybı oluyor, bunu da göze alıyorsunuz mecburen . bildiğim olursa affetmem o ayrı. Bunu fake hesapla falan uğraşan arkadaşlar için paylaşmak istedim. Bana katılır mısınız bilmem ama en azından bilenlerin hakkı yenmiş olmaz. Gerçekten bisikleti isteyen bu kadarına da katlansın, o neymiş yav yok artıkkk. Daha fazla konuşmayım ben…………İyi olduğunuz için teşekkürler sevgii admin, sizinle olmak GÜZEL!!!

  • carraro
   Gönderim Saati 21:47h, 10 Ağustos Cevapla

   Teşekkürler, Merak etmeyin kimsenin hakkını yedirmeyiz, olan biten her şeyi gözlemliyoruz 🙂

  • carraro
   Gönderim Saati 13:53h, 11 Ağustos Cevapla

   Olacak hiç merak etmeyin 🙂

 • HÜLYA ŞAHİN
  Gönderim Saati 01:37h, 11 Ağustos Cevapla

  Admin ne çok çalışıyor.. herşeyden haberi var maşallah 👏👏 hile yapanların ısleri güçleri yok 2-3 hesap açıp bunlarla mi uğraşıyorlar 😂😂 😂 Hiiiç aklıma gelmemişti bu durum… Admine de yazık yarışmacılara da yazık.. Tabi Programcıya da.. Ödülü Hakeden takipçi kazanir umarım👍

 • Ersin Sandal
  Gönderim Saati 14:33h, 11 Ağustos Cevapla

  Önceki yarışmada 1 kez tam puan, bir kaç kez de tam’a yakın puanlar almama rağmen kıl payı kaçırmıştım bisikleti,
  Şimdi 2 kez tam’a yakın, 1 kez iyi sayılabilecek puan aldım. elbette en çok çaba harcayan, hakeden kazansın ama önceki yarışmada kazandığım hediyeyi bile iade edip, bonus puan olarak aldım. İlk 3 günün puanları ile de iddialı olduğumu düşünüyorum. Şimdi “bu şahıs, bu kadar puanı Nasıl kazandı?” Diyerekten kurunun yanında yaş’ı da yakmazsınız umarım,,,
  Teşekkürler…

  • carraro
   Gönderim Saati 15:01h, 11 Ağustos Cevapla

   Adil bir şekilde yarışan hiç kimsenin hakkına zarar gelmeyecektir.

   • Ersin Sandal
    Gönderim Saati 15:31h, 11 Ağustos Cevapla

    Teşekkürler,,,

 • HÜLYA Şahin
  Gönderim Saati 18:16h, 11 Ağustos Cevapla

  Instagram da ki paylaşımlara da puan veriyor musunuz ?

  • carraro
   Gönderim Saati 20:00h, 11 Ağustos Cevapla

   Standart puanlamada yok ama devir yaparken bonus vereceğiz o tip paylaşımlara.

   • HÜLYA ŞAHİN
    Gönderim Saati 21:10h, 11 Ağustos Cevapla

    Devire ihtiyacım olmayacak gibi.. bu ödül benim olacak hayırlısıysa 😂😂😂 hayırlı değilse zaten istemem 🤔

 • Furkan
  Gönderim Saati 18:59h, 11 Ağustos Cevapla

  Az önce bir soruyu doğru cevapladım. Puan kontrolde 0 puan olarak gözüküyor.

  • carraro
   Gönderim Saati 20:02h, 11 Ağustos Cevapla

   Evet gördüm bi araştırayım ben durumu, kolay da soru gelmiş kaç puan almıştın?

   • Furkan
    Gönderim Saati 20:26h, 11 Ağustos Cevapla

    MTB kelimesini görmemle işaretlemem bir oldu. Kolay soruydu evet. Sanırım 497-498 civarı.

    • carraro
     Gönderim Saati 22:04h, 11 Ağustos Cevapla

     Puanınız düzeltilmiştir.

 • Mert HAZER
  Gönderim Saati 23:11h, 11 Ağustos Cevapla

  Merhaba kolay gelsin.Size iki sorum olacaktı ;

  1 – Google + da yaptığım paylaşımda tanımlama yapmak gerekmiyor demişsiniz.Bu paylaşımı yaptığımızı sistem size mi bildiriyor?
  2 – İnstagram vs. ile yaptığımız ilave paylaşımlardan devir puanı gelecek demişsiniz.Bunu yorumlarda da bulamadım acaba bu devir puanı nedir ?

  Teşekkürler

  • carraro
   Gönderim Saati 23:35h, 11 Ağustos Cevapla

   1- Google belli bir süre içerisinde rapor veriyor ama finale kalanlara biz manuel olarak bakıyoruz.
   2- her dönemde topladığınız puanların belli bir oranı bir sonraki aya devrediyor, örneğin 3000 puan topladınız eğer o ay 10% devrediyorsa bir sonraki aya 300 puan ile başlıyorsunuz.

 • Ersin Sandal
  Gönderim Saati 11:47h, 12 Ağustos Cevapla

  Merhaba, bugün soruyu cevapladım fakat puan kontrolü yaptığımda cevapladığım puandan 5 eksik olduğunu gördüm,,, acaba benim mi bağlantı problemim oldu, sistemle alakalı bir durum mu?

  • carraro
   Gönderim Saati 00:22h, 13 Ağustos Cevapla

   Sistemde o tip bir hata oluşması çok olası değil, dediğiniz gibi bir bağlantı problemi yaşanmış ise ancak verdiğiniz cevap server tarafına geç ulaşmış olabilir.

 • furkan aktas
  Gönderim Saati 14:40h, 12 Ağustos Cevapla

  paylaşımlarda puan ne zaman geliyor yapıyorum ama gelmiyor bişeyleri yanlış mı yapıyorum acaba

  • carraro
   Gönderim Saati 00:24h, 13 Ağustos Cevapla

   Paylaşımların puanları final aşamasında ekleniyor, şu an bir etki görmeyeceksiniz.

 • Osman
  Gönderim Saati 11:17h, 13 Ağustos Cevapla

  Bugün 250 puandan mi başladı?

  • carraro
   Gönderim Saati 16:01h, 13 Ağustos Cevapla

   Hayır 500 den başladı.

   • Osman
    Gönderim Saati 16:09h, 13 Ağustos Cevapla

    Yanlış cevap vermedim fakat 222 puan aldım. Lütfen kontrol eder misiniz?

    • carraro
     Gönderim Saati 14:27h, 14 Ağustos Cevapla

     Hafta başı hatırlatın lütfen programcı arkadaşlara baktırayım arka planda ne olmuş diye.

     • Osman
      Gönderim Saati 14:28h, 14 Ağustos

      Tesekkurler hatirlatirim

     • Osman
      Gönderim Saati 10:49h, 15 Ağustos

      Hafta başı hatırlayın demiştiniz. 13 ağustos günü aldığım puanı kontrol eder misiniz?

     • carraro
      Gönderim Saati 10:12h, 16 Ağustos

      Sordum durumu bakıyorlar.

     • Osman
      Gönderim Saati 16:03h, 17 Ağustos

      Sürekli rahatsız ediyorum ama benim puan durumunda bir gelişme var mı?

     • carraro
      Gönderim Saati 18:11h, 17 Ağustos

      Estağfurullah rahatsızlık ne demek. Sürekli bir tedbir almaya çalışmak biraz yorucu olduğu için her konu ile hızlıca ilgilenemedik, radikal bir önlem alacağız sanırım bu duruma, yakında bilgi vereceğiz.

 • Ersin sandal
  Gönderim Saati 12:21h, 13 Ağustos Cevapla

  Son soruya pazar günü mü cevap veriyoruz,, pazartesi mi?

  • carraro
   Gönderim Saati 16:01h, 13 Ağustos Cevapla

   Bir sonraki pazar, ilk yarışmamız geç kaldığımız için 1 haftada sonlanmıştı normal süre 2 hafta.

 • carraro
  Gönderim Saati 14:28h, 14 Ağustos Cevapla

  Pazar Günü İçin Bilgilendirme : Sorunun yeri C.tesi günü ile aynı,

  • HÜLYA Şahin
   Gönderim Saati 15:13h, 15 Ağustos Cevapla

   Tenk yu

 • Senanur Yuvacı
  Gönderim Saati 19:41h, 14 Ağustos Cevapla

  pinterestte paylaşım yapmayı öğretsin biri bana 🙁

  • carraro
   Gönderim Saati 23:40h, 14 Ağustos Cevapla

   sayfaların solunda yada altında paylaşım düğmeleri var oradan pinterest düğmesine basın lütfen.

 • Burak
  Gönderim Saati 22:36h, 14 Ağustos Cevapla

  Bugünkü soruda bir yanlışlık var cevaplar kısmında fabrikanız Mustafa Kemal Blv. üzerinde değil mi ? Doğru seçenek neden o değil ?

  • carraro
   Gönderim Saati 23:41h, 14 Ağustos Cevapla

   Web sitemizde iletişim bölümüne giderek doğru cevabı görebilirsiniz.

 • Reha DEMİR
  Gönderim Saati 23:44h, 14 Ağustos Cevapla

  Merhaba,

  Geçen yarışmadaki tshirt hediyesi için sizinle iletişime geçmiştim ama bir geri dönüş olmadı. Yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

  • carraro
   Gönderim Saati 00:00h, 15 Ağustos Cevapla

   Bir kaç gönderimizde kargo sorunu oldu, mesaj olarak adres, telefon ve beden bilginizi verirseniz tekrar gönderelim.

   • Ulas paksoy
    Gönderim Saati 11:00h, 15 Ağustos Cevapla

    Benim içinde m beden soracaktınız fabrikaya , eğer olmayacaksa birine hediye edeceğim , haber verirmisiniz ?

    • carraro
     Gönderim Saati 10:07h, 16 Ağustos Cevapla

     Dün tüm gün toplantı halindeydik bu gün ilgileneceğim.

     • Reha DEMİR
      Gönderim Saati 00:04h, 18 Ağustos

      Merhaba tekrar. Belirttiğiniz üzere site üzerinden mesaj yolladım size. Umarım detaylar ulaşmıştır bu kez.

     • carraro
      Gönderim Saati 09:35h, 18 Ağustos

      Evet soru da hata varmış puanınızı düzelttim, uyarınız için teşekkürler, inceleyince gördüm ki bir kişiye daha gelmiş o soru sayenizde o kişi de kaybettiği bir miktar puanı geri kazandı 🙂

 • Fahrettin koç
  Gönderim Saati 15:03h, 15 Ağustos Cevapla

  Yorumlarda bişey sordum cvp gelmedi.yarışmanın darbe olayından dolayı seneye ertelendiğini yazmışsınız.bu doğrumu biz puan topluyoruz.yani bırakalımmı devam edelimmi.bi durgunluk var

  • carraro
   Gönderim Saati 10:06h, 16 Ağustos Cevapla

   O bu yarışma değil Cappadocia24h diye bir MTB yarışması var sponsor olduğumuz, organizatör onu erteledi bizim yarışma ile ilgisi yok.

 • Furkan
  Gönderim Saati 16:09h, 15 Ağustos Cevapla

  Kodumu yazıp soruyu cevapladım, yanlış kod diyor. 2 kere aynısı oldu.

  • carraro
   Gönderim Saati 10:05h, 16 Ağustos Cevapla

   Mesaj atarken tam isminizi veya doğru mail adresinizi yazmadığınız sürece kim olduğunuzu anlayıp yarışma hareketlerine bakamayız.

   • Furkan
    Gönderim Saati 19:17h, 16 Ağustos Cevapla

    15.08.2016 IPad üzerinden denemiştim. 2 Kere 390+ aldım daha sonra bilgisayarda denediğimde alttaki mesajda yazdığım işlem sorusu geldi. Düşük puan aldım. Bi kontrol ederseniz sevinirim.

 • Merve
  Gönderim Saati 20:57h, 15 Ağustos Cevapla

  Carraro ben soruyu bugün ilk kez cevap vermeme rağmen aynı ip üzerinden paylaşım yapilmıştir diye uyarı verdi neden acaba

  • carraro
   Gönderim Saati 10:03h, 16 Ağustos Cevapla

   Aynı IP bloğu üzerinde başka birisi yarışıyor ise o IP kullanıldı diyebilir, başka bir bilgisayar yada cp telefonundan denerseniz sorunu atlamış olursunuz.

   • Ersin sandal
    Gönderim Saati 11:41h, 16 Ağustos Cevapla

    Merhaba,,,
    Böyle bir durumla ben de karşılaştım, dediğiniz gibi yapsaydım illegal yarışanlar arasına girecektim,,, ama saatler sonra düzeldi,,, eğer sorun yaşayan herkes böyle yaparsa illegal yarışanı ip adresinden Nasıl bulacaksınız??
    Bu arada adres sorusunu blogdan yazan arkadaşa teşekkürler 😎 Sayende kaptım puanı 😎

    • carraro
     Gönderim Saati 18:38h, 16 Ağustos Cevapla

     Siz merak etmeyin biz illegal olan ile olmayanı görüyoruz, IP yi iyice spam oluşmasın diye kısıtlıyoruz ama başka takip yöntemlerimiz de var. 3 veya 4 ayrı hesapla IP değiştirip yarışan kişiler var, hepsini görüyoruz sadece onlar görmediğimizi zannediyorlar. Bu tip takılmalarda modem kapatıp açabilir ve başka IP alabilir yada mobil bir cihazdan wi-fi a bağlanmadan gsm hattı üzerinden yarışabilirsiniz. Biz bu tip hareketleri diğerlerinden ayırt edebiliyoruz sorun olmaz merak etmeyin.

 • Furkan
  Gönderim Saati 21:04h, 15 Ağustos Cevapla

  Admin bey bu sorunun Carraro ile alakası nedir ? 2+2×2-2/2 – Yeni bir soru talep ediyorum..

  • carraro
   Gönderim Saati 10:00h, 16 Ağustos Cevapla

   Ufak tefek bu tip sorular gireceğiz araya

  • Senanur Yuvacı
   Gönderim Saati 21:25h, 18 Ağustos Cevapla

   keşke her soru böyle olsa hahaah

 • samed
  Gönderim Saati 08:49h, 16 Ağustos Cevapla

  iyi günler, yarışma esnasında kimin hangi sırada olduğunu gösteren bir sıralama olsa nasıl olur?

  • carraro
   Gönderim Saati 10:02h, 16 Ağustos Cevapla

   O bilgiyi şimdilik vermrmr kararı aldık çünkü illegal işlem yapanlar elenecek ve sıralama zaten değişecek.

   • mustafa_balcı
    Gönderim Saati 00:09h, 17 Ağustos Cevapla

    Aslında açıklanmasa daha iyi oluyor sanki, dönem sonuna kadar heyecan korunmuş oluyor.

 • Ersin sandal
  Gönderim Saati 00:45h, 17 Ağustos Cevapla

  Merhaba, kod 24 saat yayında kalmayacak mıydı? İnternet gece hızlı oluyor diye yaklaşık 1 saattir kod sayfası arıyorum ama yok,,,

  • carraro
   Gönderim Saati 08:16h, 17 Ağustos Cevapla

   Bir güncelleme yaptık o sebepten yoktu, biraz sonra aktif olacak.

   • Ersin sandal
    Gönderim Saati 11:23h, 17 Ağustos Cevapla

    Kodu buldum ama şimdi de giriş yapamıyorum, “üye id başka bir ip ile giriş yapmıştır” uyarısı veriyor, böyle bir şey olmadı ve üye id numaramı bilen kimse de yok,,, ilgilenirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

    • carraro
     Gönderim Saati 12:47h, 17 Ağustos Cevapla

     Tekrar deneyin lütfen, eğer herhangi bir manüpilasyon yapılmamışsa, mesela sayfayı refresh etmek mobil cihazlarda ileri geri yapıp soru değiştirmek gibi, bir sorun yaşanmaması lazım. Bunları engelleyecek sistemler ekledik, bu tip davranışlarda büyük puan kayıpları yaşanacaktır artık. Güncellemeler dün gece yapıldığı için teknik bir sorun olma şansı az da olsa var, bu tip durumlara müdahale ederiz.

 • Ersin sandal
  Gönderim Saati 13:12h, 17 Ağustos Cevapla

  Denedim olmuyor, puan kontrolü yaptım, bugüne dair bir puan da yok,,, önereceğiniz başka bir işlem var mı?

  • carraro
   Gönderim Saati 13:35h, 17 Ağustos Cevapla

   Tamam biz bakıyoruz.

  • carraro
   Gönderim Saati 13:36h, 17 Ağustos Cevapla

   Sadece durumu anlamak için soruyorum, sürekli IP niz değişiyor işlem anında IP değişmiş olabilir mi? Nasıl bir network üzerinden bağlanıyorsunuz? IP her seferinde başka geliyor.

   • carraro
    Gönderim Saati 13:55h, 17 Ağustos Cevapla

    Aşağıdakiler Soruya cevap verme girişimleriniz, otomatik olarak sisteme bağlanılıp cevap verilmeye çalışılmış, blogdaki güncelleme yazımızı okursanız konu hakkında uyarılarımızı göreceksiniz.
    17.08.2016 / 00:08:19 0 21 188.57.166.189
    17.08.2016 / 00:08:46 0 21 188.57.166.189
    17.08.2016 / 00:08:55 0 21 188.57.166.189

 • Ersin sandal
  Gönderim Saati 15:36h, 17 Ağustos Cevapla

  iPhone 6s Turkcell hat, bazen crome dan, bazen safari den giriş yapıyorum,,, (tek bir kez dahi başka cihazdan giriş yapmadım, (önceki yarışma da dahil buna, onu da kontrol edebilirsiniz isterseniz,) bir program felan da kullanmıyorum,
  Açıkçası bu konuda fikrim yok, çözümü nedir, ne yapmam lazım ?

  • Ersin sandal
   Gönderim Saati 15:38h, 17 Ağustos Cevapla

   WiFi dahi kullanmıyorum

   • Ersin sandal
    Gönderim Saati 15:49h, 17 Ağustos Cevapla

    Sosyal medya yasaklarının olduğu dönemde bazı uygulamalar kullanmıştım, ama kaldıralı çok oldu,,, etkisi olduğunu düşünmüyorum,,,

    • Ersin sandal
     Gönderim Saati 16:20h, 17 Ağustos Cevapla

     Bu arada mesajınızı tekrar okudum ama benim ip Numaram hiç değişmemiş ki? Hep aynı,,, yanlış mı anladım acaba,,,
     Ayrıca dün gece tam o saatlerde evet kodu buldum, üye id girdim, ama soru açılmadı, sonra kayboldu, (daha önce , yeri arada bir değişecek, dediğiniz için de tekrar bütün siteyi dolaştım, ip üzerinden bunu da görebilirsiniz umarım, hatta dün gece yine buradan size mesaj yazdım, bulamıyorum diye. Siz de güncelleme yaptığınızı söylediniz. Siz ve ben aynı anda işlem yaptığımız için olmuş olabilir mi? (Bu da bi tahmin, bu kadar emeğim boşa gitmesin istiyorum,,, saygılar,,,

     • carraro
      Gönderim Saati 18:13h, 17 Ağustos

      Evet dünkü hareketleriniz aynı ip den ama daha önceki tüm hareketleriniz farklı IP lerden durumu değerlendiriyoruz, yarışmak yerine sürekli açık arayan arkadaşlarımız ile mesai harcıyoruz, durumu değerlendirip bilgi vereceğiz.

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 00:30h, 18 Ağustos Cevapla

  Hediye kodunu çağıran program parçacığına direk ulaşmak ne demek 🙂 açıklarmısınız ?

  • carraro
   Gönderim Saati 09:36h, 18 Ağustos Cevapla

   Açıklamamayı tercih ederim, şu an sadece bir kaç kişide tesbit ettim bu durumu çoğalmasını istemem, ne olduğunu bilmiyorsanız zaten bu yola başvuramazsınız 🙂

 • HÜLYA Şahin
  Gönderim Saati 09:58h, 18 Ağustos Cevapla

  Sayın Admin, bu yarışmayı kaç kişi oynuyor acaba.. Bunu bizimle paylaşabilir misiniz ?

 • Murat AKBABA
  Gönderim Saati 11:27h, 18 Ağustos Cevapla

  Biz boşa kürek çekiyoruz o zaman. Tespit ettiklerinizin yanında bir de tespit edemediğiniz hilekar kazanırsa gerçekten yazık.

  • carraro
   Gönderim Saati 12:00h, 18 Ağustos Cevapla

   Adil bir şeklide yarışanların emekleri boşa gitmesin diye gayet radikal bir karar ile yarışmayı sıfırlama yoluna gidiyoruz. Bundan sonra uyarı şeklinde değil direk hesap kapama şeklinde olacak tepkimiz. Umarız benzer yolları takip edip bizi buna mecbur etmezler. Zira sistem yapılan her hareketin kaydını tutuyor garip bir durum oluştuğunda hesabı incelemeye alıyoruz.

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 12:26h, 18 Ağustos Cevapla

  Merhaba, sevgili admin çok uğraşıyorsunuz ve yoruluyorsunuz belli ki. Yarışma ruhunu seviyorum ve her şeye rağmen iyi de gidiyoruz bence. Yalnız yarışmayla değil de bu sistem açıklarıyla uğraşan arkadaşlara da yazık.. Galiba kendilerince bunu yapmak akıllılık ve biz de akılsızız. Ama bu arkadaşların kendileriyle ilgili açıklamaları buradan okuduklarını düşünerek açık konuşayım ki; şu bilgisayar çağında yaşayıp da bu gibi yarışmalarda bu açıkları fark etmeyecek biri yoktur. Bunu sizi eleştirmek için değil, biz yarışmacılar olarak durumun farkında olduğumuzu belirtmek için söylüyorum. Kendi açımdan bunları yapabileceğim ilk anda aklıma gelmişti gerçekten. Bunları yapmak kime ne zarar verir ki, sadece bi bisiklet sonuçta diye düşünüyor insan. Ama yapmadım, çünkü gerçekten bi bisiklet sonuçta ve eğer bunun için bile böyle şeyler yaparsak bu ileride bizim kişiliğimizin bir parçası olur. Böyle küçük durumlarda bu değerlerden ödün vermeyeceğiz ki, birbirimize güvenerek her ortamda rahatça rekabet edebilelim, geliştirebilelim kendimizi. Ben dediğimgibi böyle bir şeye başvurmadım. Emin olun ki. ya da olsunlar ki hiçbir şey de kaybetmedim. Bloğun en üstünde söylediğiniz, yapılabilecek hileler açıklaması da çok iyi olmuş. Yaptıklarını yüzlerine vurmak gibi olmuş. Uzun zamandır bloktan kayda değer bi yorum yapmıyordum fark ettiyseniz. Artık yarışmayla ilgili değil hilelerle ilgili açıklamalar geliyor çünkü, bi daha da böyle bi yorum yapmak istemiyorum. Ama böyle yarışmaları da lütfen devam ettirin. Şimdi sevgili admin bu yorumun istediğiniz kadarki kısmını paylaşabilirsiniz, zira bi yarışma için fazla duygusal bulabilirsiniz. 🙂

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 15:55h, 18 Ağustos Cevapla

  Herkesin puanlarımı sıfırlanacak , sadece girişimde bulunan şahıslarınmı ?

  • carraro
   Gönderim Saati 20:03h, 18 Ağustos Cevapla

   Yarışma resetleniyor olarak düşünün.

 • Melisa Yılmaz
  Gönderim Saati 19:47h, 18 Ağustos Cevapla

  ben anlamadım yani yeniden mi başlıyor bugün yarışma. Gerçi kazanmam mümkün gözükmüyordu ama yine de emeklerimize yazık 🙁

  • carraro
   Gönderim Saati 20:04h, 18 Ağustos Cevapla

   Sevgili Melisa bu tip yarışanlardan dolayı zaten hiç bir şansın yoktu puan olarak, bu yapılanı emeklerinizi korumak için yapıyoruz aksi takdirde bu tip yollara baş vuran birisi kazanacaktı.

   • Ulas paksoy
    Gönderim Saati 20:38h, 18 Ağustos Cevapla

    Madem bizim emeklerimizi boşa çıkardılar , uyarı yerine direk yarışmadan men edilmeleri gerektiğini düşünüyorum..

   • Senanur Yuvacı
    Gönderim Saati 21:18h, 18 Ağustos Cevapla

    bence o kişiler ikinci bir şansı haketmiyor

 • Yücel Aygün
  Gönderim Saati 00:14h, 19 Ağustos Cevapla

  Kör ettiğimiz gözlerimize ve harcadığımız internetimize yazık oldu. Daha da yarışmam arkadaş!

 • HÜLYA ŞAHİN
  Gönderim Saati 01:05h, 19 Ağustos Cevapla

  Sayın Admin,
  Soruların cevaplarını toplamaya çalışmayın.

  Google de sorunun cevabını aramak hileye mi giriyor?
  Sorular her gün farklı geliyor… Aynı soru hiç gelmedi..Toplasak bile ne işimize yaracak. Bisiklet kazanan arkadaşı, fabrikaya geldiği zaman sözlü tabiye tutacaksınız da mı toplayalım cevapları.
  IP gördüğünüzü söylüyorsunuz Hile yapanları engelleyin. Bende hile yapıyorsam beni de engelleyin..
  Çevremdekileri üye yaptırdım, Carraro için pintereseti ve tumblr üye oldum,.. kullanmaya ve forum sitelerinde dolaşmaya başladım.. Bizim emekler çöpe gitti. .. Pes..

  • carraro
   Gönderim Saati 01:09h, 19 Ağustos Cevapla

   Google da aramak tabiki hile değil, birden çok hesapla soruları toplayanlar ileri geri giderek sayfayı refresh ederek soruları toplayanlar ve dana bir kaç yöntemle haksız puan kazananlar oldu, bunların hepsini gözlemledik ve ilk seferinde hesap kapatmak yerine bir defalık bir uyarıda bulunmak istedik, bu noktadan sonra herhangi biri yada benzer bir şey yapan olursa direk elenecek.

   • HÜLYA ŞAHİN
    Gönderim Saati 01:20h, 19 Ağustos Cevapla

    Peki admin anlaşıld.ı.Doğrudur.. Elbette siz doğrusunu bilirsiniz..

   • samed
    Gönderim Saati 08:47h, 19 Ağustos Cevapla

    madem haksız puan kazananları tespit ettiniz o zaman onların puanlarını sıfırlayın emeğiyle puan alan arkadaşlara haksızlık olmuyor mu

 • Emin
  Gönderim Saati 11:09h, 19 Ağustos Cevapla

  Sayın carraro birşey sormak istiyorum benim internetim 4 gb sınırlı genelde dükkanda yarışıyorum komşuma gidip onun netinden sayfaları karıştırıp kod ekranına geliyorum sonra dükkanda duran pc den kodumu grip puanımı alıyorum buda hileye giriyorumu acaba .?

  • carraro
   Gönderim Saati 11:36h, 19 Ağustos Cevapla

   hayir sorun olmaz o durum

 • ali karaboya
  Gönderim Saati 12:30h, 19 Ağustos Cevapla

  Tebrikler yarışmadan soğutmayı başardınız. Hile yapanlar bitmeyecektir onalara verdiğiniz taviz yüzünden de kimse hakkıyla kazanamayacak ve sürekli sıfırlayıp yeniden başlayacaksınız. devam eden arkadaşlara hilesiz yarışmalar dilerim benden bu kadar.

  • carraro
   Gönderim Saati 12:55h, 19 Ağustos Cevapla

   Mecburen birden fazla açıdan bakarak karar vermeye çalışıyoruz, direk olarak hesap kapatma yöntemini uygulasak bir çok yarışmacı ama biz onun yasak olduğunu bilmiyorduk diye itiraz edecekti, şimdi her şey açık ve net ifade edildi.

   • ali karaboya
    Gönderim Saati 13:01h, 19 Ağustos Cevapla

    Yarışmada herkese aynı soru çıktığı sürece aynı şekilde devam edecektir. İki kişi anlaşıp bu sen al diğer ay ben alıyım cevapları sana vereyim dese yine tespit edemezsiniz. Şuan aldığınız karar bu yarışmayı doru düzgün yapan insanlara karşı büyük bir ayıptır. Hile yapanlar içinse bir ödüldür. Umarım düzgün bir yarışma gerçekleştirirsiniz. Benim için burada bitmiştir.

    • carraro
     Gönderim Saati 13:02h, 19 Ağustos Cevapla

     Yarışmada herkese aynı soru çıkmıyor, rastgele bir soru çıkıyor, iki kişiye aynı soru denk gelmesi sadece tesadüfen olabilir.

 • HÜLYA Şahin
  Gönderim Saati 14:00h, 19 Ağustos Cevapla

  Artık çoğu kişi kendinden emin olamıyor. Ben şunu yapıyorum, bunu yapıyorum, Böyle, buradan giriyorum, şuradan giriyorum, şu şekilde cevap veriyorum…. Hilekar zanneder olduk kendimizi :)) stres yaptık pehh…

  • carraro
   Gönderim Saati 19:01h, 19 Ağustos Cevapla

   Birde bizi düşünün ne kadar stresli bir yolda yürüyoruz bu süreçte 🙁

   • Hülya Şahin
    Gönderim Saati 22:15h, 19 Ağustos Cevapla

    İsiniz zor tabi..Ama bir de biz soruları cevaplarken ( google de ararken 😂😂 ) öyle bi stres yapıyoruz ki bir de heyecanı koyun bunun üzerine tam adrenalin 😎

    • carraro
     Gönderim Saati 23:52h, 19 Ağustos Cevapla

     Neyse dünden beri göze çarpan bir durum yok, tabi detay inceleyeceğim yine ama sanırım sorunu halletmiş gibiyiz 🙂

     • Hülya Şahin
      Gönderim Saati 01:52h, 20 Ağustos

      İnşallah sorun halledilmistir… programcılar çok iyi güvenlik önlemleri almışlardır umarım. ..

     • carraro
      Gönderim Saati 02:59h, 20 Ağustos

      Sistem yüksek güvenlik değil yüksek takip etme üzerine kurulu şu an 🙂 Admin farketmez diyen şansını deneyebilir tabi 🙂

     • carraro
      Gönderim Saati 03:01h, 20 Ağustos

      Bu arada Hülya hanım niyeti bozdunuz Ghost alacaksınız galiba 🙂

 • oguzbeler
  Gönderim Saati 16:44h, 19 Ağustos Cevapla

  ben kendi adıma konuşayım kimse için yarışmıyorum bu kendi adıma yarışıyorum egerki hile yapanlar varsa bunlar elenmeli bence biz hile yapmayanların suçu nedir ? hile yapanları atın daha iyi

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 16:59h, 19 Ağustos Cevapla

  Öyle bir soru çıktıki salladım ve tuttu , cevabını nerede bulacağımı bilmiyorum , ki gözüme bile çarpmadı bir aydır , ya şimdi olduğu gibi ikinci dönemde ilkine göre daha kötü puan alırsak , 2-3 tanesi dışında hepsi tama yakın puanlardı, şimdi çok kötü bir başlangıç oldu.

  • carraro
   Gönderim Saati 19:04h, 19 Ağustos Cevapla

   Hangi soru çıkmış size baktım,o soruyu mantık yürüterek bulmak en kolayı, şöyle düşünmek lazım, o soruyu sorduğumuza göre demekki o teknolojinin en iyisini kullanıyoruz 🙂

   • Senanur Yuvacı
    Gönderim Saati 22:42h, 19 Ağustos Cevapla

    bu bilgi dursun aklımın kenarında 😀

   • Ulas paksoy
    Gönderim Saati 00:06h, 20 Ağustos Cevapla

    Ne bileyim hangisi en iyi teknoloji ..cı mıyım ben 😀 en son salladımda gitti puanlar

  • Hülya Şahin
   Gönderim Saati 22:17h, 19 Ağustos Cevapla

   Soruyu merak ettim. Paylasirmisiniz 😂

   • carraro
    Gönderim Saati 23:51h, 19 Ağustos Cevapla

    Soru paylaşmak yok 😀

 • Murat Baş
  Gönderim Saati 17:03h, 19 Ağustos Cevapla

  İyi günler ben bugün vermiş olduğunuz soru sayfasını buldum ve soruyu cevapladım. Ancak cevabı gönder seçeneğini tıkladığımda cevabım gönderilmedi. Sonrasında giriş yapmaya çalıştığımda da “Bu ID ile başka bir IP den giriş yapılmıştır” şeklinde bir uyarı ile karşılaştım. Fakat puan kontrol sistemine girdiğimde 19.08.2016 tarihinde verilmiş bir puan gözükmüyor hesabımda. Farklı bir IP den giriş yapmış olsam da herhangi bir puan almış olmam lazımdı. Bu yanlışlığın bir an önce düzeltilmesini istiyorum.(Telefonla da bildirdim talebimi,ancak buradan göndermem gerektiği söylendi.) İyi çalışmalar diliyorum.

  • carraro
   Gönderim Saati 19:05h, 19 Ağustos Cevapla

   Programcı arkadaşlara ilettim durumu inceleyecekler.

 • Numan YILDIZ
  Gönderim Saati 19:48h, 19 Ağustos Cevapla

  İlk ay kod yayınlandı mı, yayınlanacak mı diye blogdan çıkmıyordum. Sürekli sayfayı turluyordum. Bu ay yarışma sistemine oturdu ne güzel diye foruma bile bakmıyordum. Kendime uygun vakitte girip yarışmaya katılıyordum. Ürünlerde gezinip kodumu bulup cevaplıyordum. Dün bir bakayım dedim bloga, neler olmuş neler takip etmesi gerçekten zor. Kazanmak hırsından mı yapılıyor bunlar! Şimdi biriktirdiğimiz puanlar katıldığımız hergün için 1puan olarak hesaplanıp 18i ve sonraki günlerde(28ine kadar) aldığımız puana göre mi birinci belirlenecek?

  • carraro
   Gönderim Saati 22:07h, 19 Ağustos Cevapla

   Evet 18-28’i arası puanları değerlendireceğiz.

 • Halil İbrahim ÇELİK
  Gönderim Saati 00:09h, 20 Ağustos Cevapla

  19.08.2016 tarihinde kod ekranını kaçta kaldırdınız. bilgisayara geç oturma fırsatı buldum 23,50 gibi bütün ürünlere baktım ama kod ekranını bulamadım.

  • carraro
   Gönderim Saati 00:32h, 20 Ağustos Cevapla

   o saatde yayındaydı kod, daha önce de bilgi vermiştim server saati ile oluyor işlem dolayısı ile bir kaç dakikalık sapma olması mümkün son dakikaya bırakmayın lütfen işlemlerinizi.

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 01:12h, 20 Ağustos Cevapla

  Bu seferde matematik sorusu çıktı, bu dönem battık ,bende birkaç bilgisayardan birkaç hesap açıp hepsinden hile yapayımda birdaha sıfırlansın bari 😉

  • carraro
   Gönderim Saati 01:29h, 20 Ağustos Cevapla

   Artık sıfırlama yok, hata yapan direk gidiyor bundan sonra 🙂

  • Osman
   Gönderim Saati 01:32h, 20 Ağustos Cevapla

   Matematik yine iyi, bana edebiyattan çıktı. Ustelik Google de bulunabilecek cinstende degil. En sonunda salladim. Gitti puanlar. 😢Neyse herşeye rağmen Admin seni seviyoruz… 😀

   • carraro
    Gönderim Saati 02:56h, 20 Ağustos Cevapla

    kopya olacak ama, yazarın adını yazınca direk geliyor cevap google da 🙂

    • Ulas paksoy
     Gönderim Saati 12:22h, 20 Ağustos Cevapla

     Edebiyatçı var evde sorarım ona 🙂 ama matematikte birşeyi unutuyorsun, 50 puan gidiyor sonra anında aklına geliyor 🙂 birdaha çıkmaz zaten.. Bu dönem benim kazanma şansım kalmadı, birdaha yarışma olacak mı ?

     • carraro
      Gönderim Saati 12:54h, 20 Ağustos

      Bu dönemi bir daha manüpilasyon girişimlerine uğramadan bitirebilirsek devam edecek, bu tarz davranışlar devam ederse yeniden değerlendireceğiz durumu.

 • Hülya Şahin
  Gönderim Saati 02:01h, 20 Ağustos Cevapla

  Matematik miiiii… nerden esti matematik konusu..Kimin fıkriydi çok merak ettim açıkçası…. işe pisiklet ile giden bir mudurumuz vardi. Kulaklari çinlasin. .Facebook ta paylasmistiniz.. o mudurumuzun fikri olabilir mi acaba !.. 😂Yanımızda matematikçi mi bulunduralim…tek sayıların toplamı çarpımı ise kolay😂😂 matematik beni bitirecek😓😔😕😖😢😭😦

  • carraro
   Gönderim Saati 02:58h, 20 Ağustos Cevapla

   basit 4 işlem panik yok, kolay olsun diye ben ekledim ama beğenmedi genelde yarışmacılarımız 🙂

   • Senanur Yuvacı
    Gönderim Saati 19:50h, 21 Ağustos Cevapla

    türev integral atın bence araya 😀 😀

    • carraro
     Gönderim Saati 23:41h, 21 Ağustos Cevapla

     Dört işleme itiraz geldi türev baya bir eğlence yaratır sayfamızda 🙂

 • HÜLYA ŞAHİN
  Gönderim Saati 03:29h, 20 Ağustos Cevapla

  Kolaysa kaldıralım. Kolay sorularla bizi yormayin sayin admin..ben henüz karşılaşmadım. inşallah karşılaşmam da :))) zor sorular sorun ki 324 ü hak edelim :))

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 10:37h, 20 Ağustos Cevapla

  Edebiyat sorusu sormak da nereden çıktı böyle. Hani bilme ihtimalimizin olduğu bi şey olsa hadi neyse. Vikipedi bile bilmiyor.

  • carraro
   Gönderim Saati 12:14h, 20 Ağustos Cevapla

   Yazarın adını google a yazınca direk geliyor cevap 🙁

  • HÜLYA ŞAHİN
   Gönderim Saati 14:57h, 20 Ağustos Cevapla

   Carraro bizi ayni zamanda KPSS hazirliyo..😂 matematik, edebiyat!..Acaba coğrafya ve tarih de var mi?

   • carraro
    Gönderim Saati 16:44h, 20 Ağustos Cevapla

    Güzel fikir, biz bunu neden düşünemedik ki. Tarih ve coğrafya sorusuna denk gelen arkadaşlar konunun sorumlusu Hülya hanımdır bilsinler 🙂

    • Hülya Şahin
     Gönderim Saati 19:05h, 20 Ağustos Cevapla

     🙊🙉🙈🙊🙉🙈 😂😂 yapmayın lütfen admin. Bir bisiklet kazanacağiz. 2 degil. Carrora bisiklet forması da varsa sorun 😂😂 sorumuluk alırım 😎😎

     • carraro
      Gönderim Saati 15:24h, 21 Ağustos

      Yeni tasarım formaları görmelisiniz, çok dehşet oldular 🙂

     • Hülya ŞAHİN
      Gönderim Saati 22:19h, 21 Ağustos

      Simdiden heyecanlandim..Ben o zaman formaya talibim :)) bisiklet zaten hayal oldu bugun ku sorudan :(( az birsey umitim vardi o da uçtu gitti :((

 • Ali özağan
  Gönderim Saati 16:44h, 20 Ağustos Cevapla

  Bugün benim sorudada iki dogru şık varmış ilkin doğru die isaretledim yanlis dedi obur şıkkı sistem doğru kabul ettigi icin onu bulana kadar en dusuk puani almis oldum bendeki bu sorun düzeltilmemiş tekrar bakabilirmisiniz isterseniz soruyla ilgili ipucu yada üye id si verebilirim

  • carraro
   Gönderim Saati 17:23h, 20 Ağustos Cevapla

   hangi model o tanımlamaya uyuyor başka? Bir bakalım onada, bir hata varsa düzenleriz puanı.

   • Ali özağan
    Gönderim Saati 23:56h, 21 Ağustos Cevapla

    Big 929 ve big 927 dun yazmistim cevap gitmemiş herhalde

    • carraro
     Gönderim Saati 00:13h, 22 Ağustos Cevapla

     Yok geldi de ben takibimde kalsın diye onay vermemiştim, hepsi ile yarın ilgileneceğim.

 • Semra
  Gönderim Saati 21:34h, 20 Ağustos Cevapla

  Sevgili admin, edebiyat ile ilgili olan sorunun yılında bir yanlışlık olabilir mi? Yoksa ben mi yanlış gördüm o yılı :)) Soruyu doğru cevaplamış bulundum ama bahsi geçen yazarın 1959 da yayınlanmış hiçbir kitabı yok. Hatta emin olmak için elimdeki akademik kaynaklardan da baktım.

  • carraro
   Gönderim Saati 15:24h, 21 Ağustos Cevapla

   Yazarın adını google a yazın sağ tarafta kitapları çıkıyor.

   • Semra
    Gönderim Saati 20:37h, 21 Ağustos Cevapla

    Yazarın adını yazınca bilgiler çıkıyor evet ancak yazarın 1959’da yayınlanan hiçbir kitabının olmadığını belirtmek istiyorum ben, Yanlış algılanmasın ama daha dün alan bilgisi sınavına girmiş bir edebiyat öğretmeni olarak bunu söyleyebiliyorum. Google’da arama yapıldığında çıkan o sağ tarafta da o yılda yayınlanan bir yayın göremedim. Eğer soruda 1959 değil de 1955 yazmış ve ben bunu 1959 olarak yanlış okuduysam bu sefer de soruda bir hata vardı demektir çünkü şıklarda 1955’te yayınlanmış iki kitap yer alıyordu. Süre de geri saydığı için şansımı deneyerek bunlardan birine tıkladım, doğru kabul edildi. Sonrasında elimdeki akademik kaynaklardan da yazarın bilgilerine tekrar baktım. Bunlara rağmen gözümden kaçan bir şeyden dolayı ben hata yaptıysam da kusura bakmayın 🙂 İyi çalışmalar.

    • carraro
     Gönderim Saati 23:41h, 21 Ağustos Cevapla

     Evet farklı kaynaklarda farklı yıllar görünüyor, müdahale edeceğiz ona da.

     • mustafa_balcı
      Gönderim Saati 10:25h, 22 Ağustos

      Vikipedi bile derken bunu kastetmiştim, bu edebiyat işlerinde böyle sıkıntılar oluyor işte, basım yılı mı, yazmaya başladığı mı, bitirdiği tarih mi derken her kaynak farklı tarih veriyor. İyisi mi siz daha kolay ve garanti sorular sorun, yazar adı eser filan daha iyi.

     • carraro
      Gönderim Saati 22:36h, 22 Ağustos

      Evet orada tutarsızlık var kaynaklarda ona göre değerlendireceğiz.

   • Hülya ŞAHİN
    Gönderim Saati 22:22h, 21 Ağustos Cevapla

    O soru bana da geldi. Bi yanlislik var bencede. Bence o soruyu silin siz. 1 kisi de degilki sorun kime ciktiysa yanlis. Sorun soruda admin :)) lutfen bizi zorlmayin :)) Ayrica, 1959 yilinda romani var ama cevaplarda yoktu.

 • carraro
  Gönderim Saati 15:23h, 21 Ağustos Cevapla

  Evet pinterestte bir süredir bir sorun var onu dikkate alırız finalde.

  • mustafa_balcı
   Gönderim Saati 21:44h, 21 Ağustos Cevapla

   Pinteresti mobil uygulamasından kullanabiliyorsunuz, webden veya mobil siteden sizin de dediğiniz gibi çalışmıyor artık.

 • Nedim
  Gönderim Saati 17:30h, 21 Ağustos Cevapla

  yarışmayı neden uzattınız önce topladığımız puanlar sayılmayacakmış şimdi hakkıyla cevaplamış olanlara haksızlık olmuyor mu yanlış yapıyorsunuz, sorulara hiç cevap vermeyelim sizde yarışma yapmayın daha iyi

 • ismail akgönül
  Gönderim Saati 19:13h, 21 Ağustos Cevapla

  Yarışma bitti mi sıralama nezaman belli olur.

  • carraro
   Gönderim Saati 23:40h, 21 Ağustos Cevapla

   Önümüzdeki hafta bitiyor.

 • Hülya ŞAHİN
  Gönderim Saati 22:31h, 21 Ağustos Cevapla

  Sayin Carraro, bu sayfanin en alt butonu yok. En üst yukari butonu var. En alt butonunu da eklemeyi dusunuyor musunuz?.. Telefonda zor oluyor..

  • carraro
   Gönderim Saati 23:42h, 21 Ağustos Cevapla

   Kullanılan geliştirme aracında öyle bir fonksiyon var mı bir bakayım 🙂

   • HÜLYA ŞAHİN
    Gönderim Saati 00:00h, 22 Ağustos Cevapla

    İnşallah vardır. Çok iyi olur bizim için.

 • Hülya ŞAHİN
  Gönderim Saati 22:32h, 21 Ağustos Cevapla

  Asagi butonu yani..

 • HÜLYA ŞAHİN
  Gönderim Saati 23:54h, 21 Ağustos Cevapla

  Sadece instagram değil sizi heryerden takip ediyoruz😂 twitterden bile😁

 • Burak
  Gönderim Saati 00:56h, 22 Ağustos Cevapla

  Yarışmanın tam bitiş tarihi ne zaman acaba ?

  • carraro
   Gönderim Saati 22:34h, 22 Ağustos Cevapla

   Bu hafta sonu.

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 01:23h, 22 Ağustos Cevapla

  Son çıkan sorudan sonra sitedeki 100 e yakın bisikletten hangisine bakacağımı bilemediğimden dolayı , ve son aldığım puandan dolayı sıralamaya girme şansım olmadığından yarışma benim için bitmiştir,bırakıyorum…

  • carraro
   Gönderim Saati 22:35h, 22 Ağustos Cevapla

   Bu tip durumlar herkezde var, yarışmaya devam 🙂 Ayrıca google ile aramayı denerseniz modele hızlıca erişiyorsunuz her model indexli google da.

   • Ulas paksoy
    Gönderim Saati 23:25h, 22 Ağustos Cevapla

    Model değil çıkan soruya bakarsanız anlarsınız, peki ilk dönem 2-3 ü dışında bütün puanlarım 480 civarıydı,şimdi çıkan soru tiplerinden hiç çıkmadı.Eğer iptal olmasa belkide güzel şeyler kazanmıştım ancak şimdi en düşüğe yakın puan aldım,önemli olan bu puanı almam değil,böyle bir sorudan almamdı..

  • HÜLYA ŞAHİN
   Gönderim Saati 23:31h, 22 Ağustos Cevapla

   Ulaş Paksoy yalniz değilsin 😂

   • Halil İbrahim ÇELİK
    Gönderim Saati 18:46h, 29 Ağustos Cevapla

    kesinlikle o sorunu bende yaşadım iptal olmadan önceki sorularımın puanları 480-490 civarıydı şimdi berbat

    • carraro
     Gönderim Saati 21:50h, 29 Ağustos Cevapla

     Tüm yarışmacıların güncelleme sonrası puanları daha düşük, bu soru tipleri değiştiği için doğal bir durum sadece sizde olan bir şey değil üzülmeyin.

 • samed
  Gönderim Saati 08:28h, 22 Ağustos Cevapla

  iyi günler. bugünkü soruda bütün şıkları denediğim halde doğru cevap çıkmadı ve puan 200 ün altına düştüğü için süre doldu dedi. bir hata var herhalde ilgilenirseniz sevinirim.

  • carraro
   Gönderim Saati 22:36h, 22 Ağustos Cevapla

   Hatalı bir kaç soru vardı onların tümüne müdahale edeceğiz, merak etmeyin.

 • Nedim
  Gönderim Saati 11:13h, 22 Ağustos Cevapla

  yarışmayı neden uzattınız? önce topladığımız puanlar sayılmayacakmış, doğruysa hakkıyla cevaplamış olanlara haksızlık olmuyor mu? yanlış yapıyorsunuz, puanlar silinmemeli. Adaletli olmayacaksa siz yarışma yapmayın bizde cevaplamak için uğraş vermeyelim, mademki yarışma baştan tedbirinizi almalıydınız.

  • carraro
   Gönderim Saati 22:38h, 22 Ağustos Cevapla

   Dediğiniz opsiyonu düşünmüyor değiliz, madem sürekli bir açık arama ile uğraşmak zorunda kalacağız yapmasak daha iyi fikride masada duruyor aslında.

   • Nedim
    Gönderim Saati 00:10h, 23 Ağustos Cevapla

    Adaletli olun sadece art niyetli olanları aradan alın yeterli olur

 • Reha DEMİR
  Gönderim Saati 16:02h, 23 Ağustos Cevapla

  Merhaba,

  Hatalı bir soru ile ilgili üç gün önce siz bir yazı yazmıştım. Söz konusu durumla ilgili sizden halen bir yanıt alamadım. Konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

  • carraro
   Gönderim Saati 00:37h, 24 Ağustos Cevapla

   Hatalı olduğu tesbit edilen 2 soru var hepsi toplu olarak düzeltilecek.

 • Ersin sandal
  Gönderim Saati 16:15h, 23 Ağustos Cevapla

  Önceki format çok zevkliydi; bi heyecan vardı,,, bu formatta kazanmak çok zor, (soru uzmanı olarak söylüyorum, çoktan seçmeli soru mantığına aykırı sorular olduğu sürece sadece şanslı olanlar kazanacak, bilenler değil) diğerinde daha zordu belki ama çok eğlenceliydi,,, ben artık cevapları aramıyorum bile, mantıklı geleni işaretliyorum, bazen son şık doğru cevap oluyor,,,

  • carraro
   Gönderim Saati 00:38h, 24 Ağustos Cevapla

   Orada da server kilitlenmesi yaşıyorduk tüm yarışmacılar topluca tüm sayfaları açıp durmaksızın yenileiyorlardı sayfayı, I/O dan dolayı server işlemez hale geliyordu, bu yeni model bizi de çok tatmin etmedi, değerlendireceğiz.

   • HÜLYA Şahin
    Gönderim Saati 18:00h, 24 Ağustos Cevapla

    Sayın admin her ay farklı farklı yarışma yapmayı mı planlıyorsunuz ..?

    Değerlendirirken lütfen sisteminizi hackerlerden koruma yönekli oalrak bir çalışma yapın.

    Sonra, sitede açık bırakıp hackerler saldırınca; vay efendim çok sayıda çoklu hesap açmaya kalkışıyorlar vay efendim soru toplama girişiminde bulunuyorlar vay efendim sistemi manüpile etmeye yönelik hareketler…vb. şeyler söylerseniz biz yarışmacılar kabul etmeyiz. Şimdiden söyleyelim de siz sisteminizi ona göre hazırlayın.. 🙂 Ben yarışmacılar adına konuşur gibi oldum :)) Benim düşüncem bu yönde diğer arkadaşları bilemem..

    • carraro
     Gönderim Saati 23:40h, 24 Ağustos Cevapla

     Sevgili Hülya, biz güvenlik şirketi değiliz maalesef, normal bir şekilde yarışmamakda ısrar edilirse bizde yarışma düzenlememe tercihinde bulunabiliriz, bu işler bizi olması gerekenin 4-5 katı fazla yordu.

 • HÜLYA Şahin
  Gönderim Saati 10:40h, 24 Ağustos Cevapla

  Admin zor sorular geliyor… Şampiyonu Merakla bekliyorum.. Bu sorulardan En yüksek puanı kim alacak acaba!..

 • Nedim
  Gönderim Saati 17:58h, 24 Ağustos Cevapla

  Arada donen hileler ve bunlarin dile getirilmesi, adaletsizce herkesin puanini duseceginizi bildirmeniz yarismayi uzatmaniz Bütün heyecanımini bitirdi, bütün şevkim kirildi, moralim bozuldu ve motivasyonum gitti.

 • carraro
  Gönderim Saati 23:40h, 24 Ağustos Cevapla

  yarışma sonunda tüm bu durumlar incelenip gerekli müdahalelerde bulunulacaktır.

  • carraro
   Gönderim Saati 22:55h, 25 Ağustos Cevapla

   Biraz vakit alacak onlar tek tek kontrol edeceğim bir zarar vermemk için bir yarışmacımıza, zaten geçmişte sorun oldu istikrarlı bir şekilde takip eden yarışmacılarımızın haklarını koruyacak şekilde olması için detaylı olacak işlem.

   • carraro
    Gönderim Saati 21:49h, 29 Ağustos Cevapla

    ID hatasınıda kontrol edeceğiz.

   • carraro
    Gönderim Saati 00:10h, 02 Eylül Cevapla

    Bu şekilde bilgilerinize ulaşamıyoruz, kayıtlı olduğunuz mail adresi dahil facebook üzerindede sizi bulamıyoruz haberleşmek için. Yarın sabahtan li ve tw linklerinizi paylaşırsanız puanlarınızı yansıtabiliriz, ayrıca facebook üzerinden de lütfen bir mesaj gönderin sizinle iletişimimiz yok şu anda.

   • carraro
    Gönderim Saati 00:24h, 02 Eylül Cevapla

    Hata bildirim mesajlarını yayınlamıyoruz, sadece inceleyip müdahale ediyoruz gerektiği gibi.

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 00:51h, 25 Ağustos Cevapla

  2 gecedir bütün bisetleri gezsem de kod ekranını bulamıyorum.

  • carraro
   Gönderim Saati 01:44h, 25 Ağustos Cevapla

   Kod yayında her yer değiştirdiğinde kendim kontrol ediyorum.

   • Ulas paksoy
    Gönderim Saati 11:02h, 25 Ağustos Cevapla

    O zaman galiba ben dolaşırken yer değiştirdi 🙂

 • HÜLYA Şahin
  Gönderim Saati 09:39h, 25 Ağustos Cevapla

  Sayın Admin, bugün kü bana sorulan soruyu kontrol eder msiniz, lütfen? O sorunun cevabını ben nereden bulabilirim ? Google de bulamadım… Carraroyu zaten 1 buçuk aydır tanıyorum. 2 yıl tanısam bile o sorunun cevabını veremezdim. Tek tek tıkladım yine gitti saniyelerim 🙁

  • Burak
   Gönderim Saati 00:14h, 26 Ağustos Cevapla

   Çok merak ettim hangi soru acaba o yanlış anlamayın lütfen… 🙂

   • HÜLYA Şahin
    Gönderim Saati 09:30h, 26 Ağustos Cevapla

    29 Ağustos 2016 tarihinde cevap vereceğim 🙂 Şimdi söylesem Admin beni yarışmadan diskalifiye eder…

    • Burak
     Gönderim Saati 15:11h, 28 Ağustos Cevapla

     Anladım bekliyorum 🙂

     • HÜLYA Şahin
      Gönderim Saati 11:03h, 29 Ağustos

      Carraro 2016 yılında kaç adet Dağ bisikleti üretmiştir? Yanlış hatırlamıyorsam soru buydu.. 🙂

    • Ayşegül Güleç
     Gönderim Saati 04:19h, 01 Eylül Cevapla

     Hülya Hanım 29 adet o sorunun cevabı 🙂 dağ bisikleti kategorisinde gördüğünüz bisikletler için sorulmuş 🙂

 • Tuğrul Tomba
  Gönderim Saati 14:54h, 25 Ağustos Cevapla

  Merhaba,
  Ellerinize ve emeklerinize sağlık. Bence çok güzel bir etkinlik. Sağlıcakla kalınız.

 • HÜLYA Şahin
  Gönderim Saati 09:57h, 26 Ağustos Cevapla

  Admin bravo Pisikleti kaçırdım sorulardan dolayı. Bana nasıl sorular geliyor anlamış değilim. 🙁 250 mi ne aldım :((( Hala cevabı Google de arıyorum bulamıyorum….

  • HÜLYA Şahin
   Gönderim Saati 10:07h, 26 Ağustos Cevapla

   Üretimde yapılan bir işle ilgili soruyu ben nasıl bilebilirim..! Ancak, ben üretimde çalışmalıyım ki o cevabı vereyim. Yakında Accell fabrikasına gidip üretimde özellikle boyahanede işe başlayacam…

   • carraro
    Gönderim Saati 00:40h, 28 Ağustos Cevapla

    Accell sitesinde cevap var 🙂

    • mustafa_balcı
     Gönderim Saati 10:40h, 28 Ağustos Cevapla

     Ne yazık ki aynı soru bana da geldi, evet adminin dediği gibi accell’de vardı. Ama ilk gördüğüm kelimeyi şıklardan işaretleyice yanlış oldu.

    • Numan Aytekin Yıldız
     Gönderim Saati 19:53h, 28 Ağustos Cevapla

     Kesinlikle accell de var cevap😉 Bisiklet almadan önce kurt gibi model araştırmak işe yarıyormuş👍

   • Ulas paksoy
    Gönderim Saati 02:11h, 28 Ağustos Cevapla

    Aynı soru banada çıktı galiba,ilk salladığım şık tutmuştu 🙂

    • HÜLYA Şahin
     Gönderim Saati 11:12h, 29 Ağustos Cevapla

     Tebrikler o zaman ne diyim 🙁 Siz kaptınız puanları 🙁

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 03:27h, 28 Ağustos Cevapla

  Sorularda çıkan markaları yanlış işaretledikçe o markalara kin duymaya başladım,%90 indirim olsa yine almayacak duruma geldim..
  Yarışma ne zaman sonlanıyor?

 • Ersin sandal
  Gönderim Saati 09:59h, 28 Ağustos Cevapla

  Merhaba, apt, WiFi,sinden bağlandım (ilk defa) üye id başka ip den giriş yaptı dedi, Nasıl olabilir? Daha önce de WiFi olmadan aynı şeyi yazdı. Hiç kimse ama hiç kimse bilmiyor id numaramı,,, buraya kadar gelmişken böyle kalmasın, lütfen düzeltir misiniz?

  • Ersin sandal
   Gönderim Saati 10:01h, 28 Ağustos Cevapla

   Aynı ip den işlem yapıldı yazsa anlarım, sürekli paylaşıyoruz yarışmayı, elbette birisi yarışmaya katılmak istemiştir,,,
   Ama bu id işlem yaptı yazması kabul edilemez,,, son günde böyle bir şey olması üzdü…

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 10:41h, 28 Ağustos Cevapla

  Bu son gelen zor sorulardan herkese geliyordur inşallah, yoksa işimiz zor…

 • Osman
  Gönderim Saati 11:25h, 28 Ağustos Cevapla

  Bence eski düzen daha iyiydi. Hem daha heyecanlı oluyordu. Şimdi “soru hatali, doğru cevap verdim kabul etmedi” gibi sorunlarla karşılaşıyoruz. Eski sistem olsa bunların hiçbiri olmayacak. Sadece donanımdan kaynaklanan sitenin yavaşlama sorunu oluyor. Bunu da accell firması kullandıkları donanımları gelistirerek çözebilir. İşin mutfağında nasıl oluyor bu işler bilmiyorum tabiki. Sadece fikrimi söylemek istedim.

 • ömer koruyan
  Gönderim Saati 12:06h, 28 Ağustos Cevapla

  yarışmanın son günü herhalde değil mi? Ekibinize yarışma için teşekkür ederim, elinizde olmayan nedenlerle hasıl olan sorunlar için daha iyi bir çözüm yolu bulmanız dileğiyle…Artık hayırlısı olsun!!!

 • Fahrettin koç
  Gönderim Saati 14:33h, 28 Ağustos Cevapla

  İyi günler.yarışma sonuçlarını nezaman öğrenicez acaba merakla bekliyoruzda

 • Tuğrul Tomba
  Gönderim Saati 09:21h, 29 Ağustos Cevapla

  iyonize boya: sanırım elektrostatik toz boya işlemi. Bildiğim ve anladığım kadarı ile; Toz boya püskürten tabancaya negatif elektrik yükü veriliyor, boyanmak istenen parçaya da pozitif elektrik yükü veriliyor, zıt kutuplar birbirini çekerken, boya atılan parça, 200 celcius derecelik fırında bir süre ilerledikten sonra yepisyeni pırıl pırıl çıkıyor. Yarışma için teşekkürler, işlerinizde başarılar. Bol kazançlar dilerim. Saygılarımla.

 • HÜLYA Şahin
  Gönderim Saati 10:43h, 29 Ağustos Cevapla

  Gözümüz aydın yarışma sonunda bitti 🙂

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 11:14h, 29 Ağustos Cevapla

  Yarışma bitti sonunda. Bundan sonrası daha heyecanlı olacak!
  Tuğrul Tomba’ya da teşekkürler doğrusu, bu yarışma atmosferinde merakımızı giderdiği için.

 • Ali Özağan
  Gönderim Saati 12:17h, 29 Ağustos Cevapla

  20,08,2016 tarihinde 2 özellik vermiş bu özelliği taşıyan bisiklet modelinin rengi nedir gibi bir soru vardı Big 929 ve big 927 de bahsettiği özellik mevcuttu ben ilkin 929 die onun rengini işaretlemiştim fakat yanlış diyince diğerlerini sallamak zorunda kaldım ve 927 nin rengi turuncu siyahı işaretleyince doğru dedi ama en düşük puanı almış oldum.

  • carraro
   Gönderim Saati 21:47h, 29 Ağustos Cevapla

   Evet o hatayı biliyoruz ilk hangi seçeneği kaçıncı saniyede tıkladınız kayıtlardan bakıp puanınızı ona göre düzelticeğiz.

 • Fahrettin koç
  Gönderim Saati 12:21h, 29 Ağustos Cevapla

  Yarışma bitti ama düzgün yarışmayanlar yüzünden daha sonuçları öğrenemedik birde sistemdeki bir kaç hata dan dolayı bekliyoruz inşallah hakeden kazanır.hakkıyla dürüst yarışan herkesi tebrik ederim..

 • Numan Aytekin YILDIZ
  Gönderim Saati 12:58h, 29 Ağustos Cevapla

  Hayırlısı olsun bakalım bu ayki yarışma da sonlandı 🙂 Admin geçen aydan tublr da paylaşım yapanların puanlarına ekleme yapılacaktı, şimdiye dek bir duyuru olmadı bu konuyla ilgili, hatırlatmak isterim.

  • carraro
   Gönderim Saati 21:52h, 29 Ağustos Cevapla

   Bir blog yazılacak bu gün ya da yarın, orada bu konudan da bahsedeceğiz.

   • HÜLYA ŞAHİN
    Gönderim Saati 22:32h, 29 Ağustos Cevapla

    Bekliyoz blogu Sayın Admin..

    • carraro
     Gönderim Saati 22:41h, 29 Ağustos Cevapla

     Yayınlandı sayın Şahin 🙂

 • İnanç Erkan
  Gönderim Saati 16:21h, 29 Ağustos Cevapla

  Şükür sonunda bitirebildik yarışmayı 😀 iki soruyu Kaçırdım, biri başlangıç aşamasında, biri de dün yarışma bitmiştir düşüncesinden ötürü. final hayal oldu ama yarışmak güzeldi yine de. Eski yarışma daha heyecanlı ve daha adil geldi bana

 • Dursun Bahadır Çetinkaya
  Gönderim Saati 17:13h, 29 Ağustos Cevapla

  Herşey için çok teşekkürler. Siralama listesini bekliyoruz admin.

  • carraro
   Gönderim Saati 21:51h, 29 Ağustos Cevapla

   Sıralama yarın akşam çıkar sanırım, programcı ekip ile toplanıp tüm hareketler belli algoritmalar ile denetlenecek, öyle veya böyle bu yarışmanın adil bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

 • oguzbeler
  Gönderim Saati 19:25h, 30 Ağustos Cevapla

  bişey soracam admin şimdi sıralamadan sonramı paylaşım yaptıgımız pintest olsun google olsun ordaki hesaplarımızı size mesaj yoluyla bildirecegiz şimdimi ?

  • carraro
   Gönderim Saati 11:14h, 31 Ağustos Cevapla

   facebook ve google+ dışında bir paylaşımınız var ise lütfen acilen bildirin.

   • ömer koruyan
    Gönderim Saati 17:13h, 31 Ağustos Cevapla

    pintesti bildirmeye gerek var mı?

    • carraro
     Gönderim Saati 00:03h, 02 Eylül Cevapla

     şu an hayır

   • Murat AKBABA
    Gönderim Saati 00:11h, 01 Eylül Cevapla

    Google +, facebook ve pinterest var ama hesaplarimiz sizde var mi?
    Nereden bildirecegiz

   • Murat AKBABA
    Gönderim Saati 00:36h, 01 Eylül Cevapla

    Siyeniz üzerinden mesaj olarak yolladim umarim Geç kalmamisimdir

 • Burak
  Gönderim Saati 22:37h, 30 Ağustos Cevapla

  Bu akşam kesin açıklanacak mı ?

 • Ali Özağan
  Gönderim Saati 12:44h, 31 Ağustos Cevapla

  pinterest paylaşımım var

 • Oğuzhan Özağan
  Gönderim Saati 13:24h, 31 Ağustos Cevapla

  Pintereset ve linkedin paylaşımım var.

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 13:59h, 31 Ağustos Cevapla

  Facebook ve google+ dışındakileri yorumda gönderdim ama bakılıp bakılmadığıyla ilgili bi sey demediniz. Yorum da onaylanip bloga eklenmedi zaten.

 • oguzbeler
  Gönderim Saati 16:37h, 31 Ağustos Cevapla

  carraro size mesajla bildirdim facebook ve google hesabı dışı paylaşımım pinterest onunda linkini verdim size teşekkürler

 • oğuzhan özağan
  Gönderim Saati 18:28h, 31 Ağustos Cevapla

  Pinterst ve linkedin paylaşımım var

  • carraro
   Gönderim Saati 00:03h, 02 Eylül Cevapla

   linkedin de isminiz ile sizi bulamadık.

 • Caglar tacyildiz
  Gönderim Saati 18:49h, 31 Ağustos Cevapla

  Merhaba ben hergün instagram whatsupt Facebook’a ve twitter dan paylaşım yaptim

 • Nedim
  Gönderim Saati 21:30h, 31 Ağustos Cevapla

  İzlemiş olduğunuz ve sizce adil olan yol bence değil 18 ağustos dan önceki puanları silmişsiniz esasen hile yapanların diskalifiye edilmesi gerekirken cezayı herkese kesmiş oldunuz

 • oguzbeler
  Gönderim Saati 21:58h, 31 Ağustos Cevapla

  mesaj olarak bildirdim ama mesajıma bakmadınız sanırım . baya oluyor mesaj atalı teşekkürler

 • çağlar-taçyildiz
  Gönderim Saati 00:13h, 01 Eylül Cevapla

  merhaba
  ben
  facebook
  ınstagram
  whatsup
  ve
  twiterdanher
  gün
  paylkaşım
  yaptım

 • Ulas paksoy
  Gönderim Saati 00:43h, 01 Eylül Cevapla

  Carraro 3 akşamdır sonuçları bekliyoruz,bari açıklanacağı zamanı söylemeyin de beklemeyelim

 • Ayşegül Güleç
  Gönderim Saati 04:24h, 01 Eylül Cevapla

  Sevgili admin, benim de facebook ve google+ dışında pinterest.te ve twitter.da paylaşımlarım vardı, facebook üzerinden mesaj attım size. bilginize ^_^

 • Muhammed
  Gönderim Saati 11:14h, 01 Eylül Cevapla

  Sosyal medya paylaşımlarımızı eklediğinizi nerden anlıyoruz? ben onun hakkında bir şey göremedim?

  • carraro
   Gönderim Saati 23:41h, 01 Eylül Cevapla

   Standart kabul ettiğimiz 3 mecra dışındakileri bildirin diye duyurmuştuk, diğerlerini finale kalırsanız kontrol ediyoruz.

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 00:15h, 02 Eylül Cevapla

  benim linkedin de vardı onu unutmuşum söylemeyi

  • carraro
   Gönderim Saati 00:18h, 02 Eylül Cevapla

   Link alayım lütfen

 • mustafa_balcı
  Gönderim Saati 00:36h, 02 Eylül Cevapla

  yarın açıklanır mı yarışma sonuçları, yola çıkıyorum yarın. Haftaya buralarda pek olamıycam

  • carraro
   Gönderim Saati 00:58h, 02 Eylül Cevapla

   Aslında şu an final listesi çıktı ama bu yorgunlukla hata yapmış olmamak için sabah bir kere daha üstünden geçip öyle yayınlayacağım.

 • carraro
  Gönderim Saati 17:49h, 02 Eylül Cevapla

  Sevgili Mehmet,
  1- Aynı mesajı defaten göndererek ve bu yazıyı yazarak harcadığınız zamanı puanlarınızı toplamak için harcasaydınız bu şekilde bir yazı yazmazdınız herhalde, öncelikle biz sizin yerinize puanları toplayalım madem siz yapmayacaksınız.
  1 puanlar 9
  18.08.2016 / 494
  19.08.2016 / 437
  20.08.2016 / 478
  21.08.2016 / 495
  22.08.2016 / 458
  23.08.2016 / 425
  24.08.2016 / 465
  25.08.2016 / 451
  26.08.2016 / 481
  27.08.2016 / 370
  28.08.2016 / 474
  5037 Toplam, buradanda göreceğiniz üzere puanınız söz verdiğimiz şekilde düzeltilmişdi, siz düzeltilmiş puanın tekrar bir daha üstüne eklenmesini mi talep ediyorsunuz?

  Ayrıca hiç bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı bulamıyoruz, ne facebook üzerinde ne de diğer mecralarda bu isimde bir hesap bulamıyoruz, şahsen defalarca farklı kombinasyonlarda aradım. Bu durumu da size buradan mesaj olarak bildirdim ve hatta facebook dan lütfen iletişime geçin diye de rica ettim.

  Ne mail adresiniz ne de isminiz ile hiç bir mecrada yoksunuz, söz verdiğimiz üzere yanlışlığı zaten düzeltmişiz başka ne istiyorsunuz? Direk bisikleti bana verin yoksa her yere şikayet edeceğim deseydiniz daha düz bir yaklaşım olurdu sanırım.

  • carraro
   Gönderim Saati 11:04h, 03 Eylül Cevapla

   Bloglarımızda daha önce bu konudan bahsedilmişti, standart mecralar dışarısında yapılan paylaşımlar için devir puanına ufak eklentiler yapılacak diye, hatta bu durumu yarışmacılarımız hadi ne zaman olacak bu işlem diye sorup duruyorlardı, konu ile ilgili epey bir yazı bulabilirsiniz blog içerisinde.

  • carraro
   Gönderim Saati 11:16h, 03 Eylül Cevapla

   Tabiki istediğiniz her yere şikayet etmekte serbestsiniz, biz arkasında duramayacağımız hiç bir şey yapmadık, fakat bu şekilde ifadeler kullanmakta ısrar ederseniz bilmelisiniz ki onayladığım son mesajınız olacakbu.
   – Birincisi itiraz etmek için 3 gününüz vardı
   – ikincisi benim adım Özkan başka özkan yoksa hepsi benimdir cümlesinden ne sonuç çıkarmamız lazım? Lütfen facebook’a bir özkan eryiğit yazın bakın kaç tane geliyor. Her şey bir yana biz yinede baktık ama bulduğumuz hiç bir özkan eryiğit’in sayfasında carraro ile ilgili bir paylaşım yok, dolayısı ile finale kalmış olsanız da paylaşım puanlarını alamayacaksınız, dolayısı ile zaten hiç bir şekilde kazanma şansınız olmayan bir bisiklet için bu çabanız. İki defa bizimle iletişime geçin facebook üzerinden diye uyardık hala hiç bir şekilde iletişime geçmiyorsunuz.
   – Kimseyi elemediğimizi nerden çıkardınız? Final aşamasında elenen var sadece isim deklere etmiyoruz.
   – Evet kurum bu detayları hiç bir şekilde bilmiyor tüm yarışmayı herkesin bildiği gibi, admin yönetiyor, kurum hediyeleri veriyor ve bizden adaletli bir şekilde dağıtılmasını bekliyor ve bizde bunu adaletli bir şekilde yapıyoruz, siz inansanız da inanmasanızda.

 • Carraro Bisiklet Hediye Kampanyası İkinci Dönem Sonu
  Gönderim Saati 17:33h, 03 Eylül Cevapla

  […] : İlgili yazışmalar bu blog da değil https://carrarobisiklet.com/hediye-kampanyasi-ikinci-donem/ blogundaki […]

Bir Yorum Gönder