Gökova Bisiklet Turu

Gökova Bisiklet Turu Fotoğraf Galerisi

Merhaba Sevgili Gökova Bisiklet Turu Dostları,

 

Tur boyunca çektiğimiz fotoğrafları bir miktar derleyip toparlayıp galeriler haline getiriyoruz, bir kaç model denedikten sonra en pratik olacağına karar verdiğimiz model ile ilgili küçük bir rehber metnini ve akabinde galerilere giden linkleri bu sayfamızda bulacaksınız, galerilere giden linkler yenileri eklendikçe yine bu sayfada listenin altına eklenecek. Yaklaşık 800 kadar fotoğrafı paylaştıktan sonra toplayabildiğimiz kullanıcı fotoğraflarını da eklemeye devam edeceğiz. Elimizdeki fotoğrafları yüklemeyi tamamladıktan sonra videolar ile ilgili kurgumuz bitmiş olacaktır, videolar ile ilgili Youtube ve Vimeo linklerini de yine buradan vereceğiz. Yani kısacası bu sayfayı bir süreliğine favorilerinize ekleyin 🙂

Tüm bu süreç içerisinde birde yüksek çözünürlükteki fotoğraf isteyen turcularımızın taleplerini toplayıp onlara baskı yapabilecekleri büyüklükteki fotoğrafları iletmek için bir model yayınlayacağız.

Tur fotograflarımızı her bir sayfada 72 adet olacak şekilde bölerek paylaşacağız, her bir sayfanın altında o sayfadaki tüm fotoğrafların sıkıştırılmış olarak toplandığı bir rar dosyası linki olacak, dosya büyüklükleri yaklaşık 30-35 MB kadar olacak, dolayısı ile tercihen bir PC den indirmelisiniz.

Yorumlarınızı aşağıdaki bölümden bırakabilirsiniz, yorumlar onaydan geçecek ve yayınlanacaktır, telefon numarası gibi özel bilgilerinizi mesaj kısmına yazmamanızı öneririz.

 

Gökova Bisiklet Turu Fotoğraf Galerisi

2 Yorum
 • AKIN SAYIN
  Gönderim Saati 08:31h, 24 Mayıs Cevapla

  Büyük şehrin stresinden bizleri bir haftalığına kurtaran; doğa,çiçek,böcek ve pırıl pırıl yeni yüzlerle tanışmamızı sağlayan bisiklete,organizatörlere,dijital marketing ekibine, Accell’e ve emeği geçen herkese selam olsun …..
  Saygılarımla
  Akın SAYIN

  • carraro
   Gönderim Saati 01:19h, 25 Mayıs Cevapla

   Bizde sizlere teşekkür ederiz, hep beraber güzel bir tur yaptık 🙂
   Seneye görüşmek üzere.

Bir Yorum Gönder