ECC 2017 İZMİR

ECC 2017 İZMİR

Yarışma süresi boyunca farklı açılardan desteklediğimiz İzmirli bisikletçiler, İzmir’i şampiyonluğa taşıdı, kendi ifadeleri ile teşekkür yazılarını aşağıda aynen paylaşıyoruz.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu sene ikinci kez katıldığı Avrupa Bisiklet Yarışması’nda (European Cycling Challenge) artık sona geldik. İzmir 52 Avrupa şehri arasında “ŞAMPİYON”.

Böyle bir yarışmayla, şehirlerde bisikletli ulaşımın gelişmesini, şehrin ve o şehirde yaşayanların daha sağlıklı ve mutlu olmasını amaçlayarak bisiklet kullanıcıları ve yerel yönetimleri aynı hedef çevresinde toplayan Europen Cycling Challenge ekibine ve bunu hayata geçiren Bologna Belediyesine teşekkür ederiz.

Şampiyonluk hedefiyle 1 Mayıs tarihinden itibaren İzmir’in kilometrelerini arttırmak için pedal çeviren İzmirli bütün bisikletlilere, bisiklet topluluklarına, bisiklet gruplarına, bisiklet derneklerine, yarışmada yer alan İzmirli bütün takımlara, yarışmaya katılarak bisikletli ulaşım hedeflerinde daha somut adımlar atacağını gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ve yarışma boyunca teşvikleriyle İzmirli bisikletlilere destek olan bütün kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

Yarışma süresince tatlı bir rekabet içinde olan ve son ana kadar bizimle birlikte şampiyonluk heyecanı içinde kalan Gdansk’ı tebrik ederiz.

Kardeş şehir Mersin’i de ilk kez katıldığı bu yarışmada göstermiş olduğu performans dolayısıyla tebrik ederiz.

BUGEP olarak bu yarışma boyunca ilkelerimiz doğrultusunda, elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştık. Bir hatamız olduysa affola.

BUGEP bisikletli ulaşım hedefleri doğrultusunda İzmir için daha aktif bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

BUGEP GÖNÜLLÜLERİ

 

1Comment
  • Mustafa
    Gönderim Saati 13:59h, 01 Haziran Cevapla

    herkese tebrikler…

Bir Yorum Gönder