Carraro Parkur Yarış Ekibi yeni bir yarışı daha tamamladı

Carraro Parkur Yarış Ekibi yeni bir yarışı daha tamamladı

Bursa Rıfat Çalışkan Yol Yarışı sonrası koştuğumuz Balıkesir Kriteryum yarışı oldukça sert ve kırıcı bir yarıştı. Üçgen şeklindeki ve de yokuş içeren yarışta ekipler arasında adeta bir taktik savaşı vardı.

 

Sürekli bölünen birleşen parçalanan ve tekrar birleşen ana grupta nefes sesleri, sert vites geçişleri takır tukur aynalarda dolanan zincir sesleri, ıslıkla birlikte kalkan el ve müteakibindeki ataklar kaçış ve kovalamalar. Son üç tura girerken ekibimizde yarış içinde kalan isimler İsmail, Cengiz, Rahmican, M.Can ve Oğulcan’dı. Oğulcan en çok korktuğumuz ve yarış öncesi en çok konuştuğumuz virajda kazaya karıştı. Son 2.turda Mert Mutlu’nun taktik atağı ve kontra planı yerindeydi aynısını M.Can son tur yokuşta tekrarladı ve Cengiz ve Rahmican’a kontrada kalan ekipler karşısında kaçış imkanı doğdu ve kulüp tarihindeki ilk kontra girişimi başarıyla sonuçlandı ve ekip çalışmasıyla Rahmican 9. sırada kendine yer bulurken Cengiz 12 ve M.Can’da 15. Sırada tamamlayarak kulubu klasmana tasiyan isimler oldu. Finish huzuru yasayan diğer isimler Oğulcan ve İsmail oldu. Bugün takımlar klasmanında 25 saniye farkla 3.lüğü Salcano Kapadokya ekibi alırken bugün için kupayı alıp vermek istediğimiz kişi Turgay Germen idi.

Bugün için teşekkür etmek istediğimiz tek kişi pelotondaki her sporcunun en büyük destekçisi olan annelerimiz. Yarış öncesi, sonrası sizi ilk arayan sizinle o yarışı koşan kalbi sizinle çarpan en kıymetli destekçiniz annenizdir. Türkiyenin en büyük pedallarından biri olan ustamız Turgay Germen’in bugün için yanında olabilmek adına tüm kafile 2. Bir yarışın içerisindeyiz. Kendisine ve tüm ailesine bu acılı günü dolayısıyla baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

 

Yorum Yazılmamış

Bir Yorum Gönder