Carraro Bisiklet

Bisiklet Denince Carraro. Yol, Şehir, Dağ, Çocuk, Katlanır, Özel Seri Bisiklet Modelleri ve en avantajlı bisiklet fiyatları ile sizi bekliyor.

Bizler bisiklet sürmenin verdiği hazzı, üretirken de yaşıyoruz.

Carraro bisiklet, size birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Bu özel üretilen bisikletlerin içerisinde en çok tercih edilen modellerin arasında şehir ve dağ serisi olmakla beraber, fat bike ve katlanır modeller gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Gezmeyi sevenlere ve rahatına düşkün olanlara farklı donanımlar ve modeller sunan Carraro’nun özel ürettiği modellerden birisi mutlaka sizin için.  Hem spor yaparken hemde keyfinizce gezerken hep sizinle olacak yol arkadaşınız Carraro Bisiklet.

 • DAĞ BİSİKLETİ

  DAĞ BİSİKLETİ

  Doğanın büyülü derinliklerinde kaybolmayı isteyenler, güçlü ve sağlam donanımlı dağ modellerini tercih etmelidir. Carraro Dağ serisi, o kadar sorunsuzdur ki; size doğanın bir parçası olduğunuzu hissettirir. Şimdi ait olduğun yere, doğaya karışma zamanı.

  Dağ Bisikleti
 • ŞEHİR BİSİKLETİ

  ŞEHİR BİSİKLETİ

  Şehrin zorlu sokak ve caddelerinden, ancak iyi bir şehir modelleri ile keyif alabilirsiniz. En kalabalık şehirlerin engellerine ve tehlikelerine güvenle karşı koymak için Carraro şehir serisi tercihiniz olsun. Maceranıza haz katın.

  ŞEHİR BİSİKLETİ
 • KATKANIR BİSİKLET

  KATKANIR BİSİKLET

  Katlanır Bisiklet Dünya çapında popülerliğini git gide yükselten şehirlerde ve ulaşım araçlarına binmekte kolaylık sağlayan alternatifdir. Carraro birbirinden efektif ve sempatik katlanır modeller ile farklı seçenekler sunuyor.

  KATLANIR BİSİKLET
 • YARIŞ BİSİKLETİ

  YARIŞ BİSİKLETİ

  Uzun yolların insanıysanız, size gereken sadece yola odaklanmanızı sağlayacak Carraro yol serisi, size iyi bir yol arkadaşlığı yaparak, sorunsuz bir yolculuk geçirmenizi sağlar. Yolun bittiği yerde, özgürlük başlar.

  YARIŞ BİSİKLETİ
 • ÖZEL SERİ

  ÖZEL SERİ

  Uygun fiyata kaliteli ürün sahibi olmak isteyenler ve maceraya atılıp dünyayı keşfetmek isteyenler Carraro’da buluşuyor. Tandem, Fixie, Caravan, BMX ve Fatbike tutkunlarının tüm beklentilerini karşılamak üzere hazırlar.

  ÖZEL SERİ
 • ÇOCUK BİSİKLETİ

  ÇOCUK BİSİKLETİ

  Çocuklar için gerekli olan; rahat, pratik ve güvenli bir sürüştür. Şirin renk ve desenlerde olan Carraro Çocuk serisi ile çocuğunuza unutulmaz anlar armağan edin. Doğa dostu su bazlı boya ve tamamen sağlığa zararlı maddelerden arındırılmış malzemeler ile imal edilmiştir.

  ÇOCUK BİSİKLETİ
 • BİSİKLETÇİLERİN BİSİKLET FABRİKASI

  Ülkemizde ‘bisiklet’ denince ilk akla gelen markaları üretmesinin yanında, büyük çoğunluğu ‘bisiklet tutkunlarından’ oluşan çalışan profili ile de Accell Bisiklet fark yaratıyor.   Yolu bisiklet sevgisinden geçen profesyonellerin bir arada......

 • CARRARO INSTAGRAM YARIŞMASI

  Carraro Instagram Yarışması   Yarışma Mecrası: Instagram Yarışma duyurusu: Facebook ve Instagram Yarışma Yöntemi: Çekiliş Yarışma Stili: Repost Yap – Arkadaşını Etiketle – Kazan Yarışma Hashtagi: #CarraroAşktır   Yarışma Kuralları; 1-......

 • KATLANIR BİSİKLETLE TROYADAN GELİBOLUYA

  KATLANIR BİSİKLETLE TROYADAN GELİBOLUYA Cyclist Türkiye, “Şehir Rehberim Troya” adlı yeni yazı dizisinin ilkinde Aydan Çelik ve Hüseyin Suda ile Çanakkale’de keşfe çıkıyor.   Bu gezi için üç kişi, üç......

2016 Yılında Carraro Bisiklet Faaliyetleri

20 Mart tarihinde İzmir Güzelbahçe’de düzenlenen İzmir MTB Cup büyük çekişmeye sahne oldu. Sporcumuz Turgay Germen bu yarışta da podyum görerek 3. olmayı başardı.

3 Nisan tarihinde İstanbul’da düzenlenen Arnavutköy MTB kupasında sporcumuz Turgay Germen Master kategorisinde 3. olmayı başardı.

17 Nisan tarihinde Trabzon’da düzenlenen MTB kupasında sporcumuz Turgay Germen Master kategorisinde 2. olmayı başardı.

29 Mayıs tarihinde Gaziantep’te gerçekleştirilen Gaziantep Mtb Cup yarışmaları 9 Ayrı kategoriden 129 sporcunun kıyasıya mücadelesine sahne oldu. Sporcumuz Turgay Germen Master kategorisinde 2. olurken, Carraro Parkur Bisiklet Takımı sporcumuz Mehmet Can Balcı podyumu 3. olarak paylaştı.

05 Haziran tarihinde Manisa Kent Ormanı’nda 8 kategoride yapılan yarışmada sporcumuz Turgay Germen 2. Olarak podyum başarılarına bir yenisini daha ekledi.

25-26 Haziran tarihlerinde Aydın’da koşulan Türkiye Yol Şampiyonası, etap yarışı ve saate karşı olmak üzere 2 farklı disiplinde koşuldu. Etap yarışında; Fabrikamız Ürün Destek Uzmanı Turgay Germen Elit Erkeklerde 26. olurken, aynı kategoride Carraro Parkur Bisiklet Takımı’ndan Şerif Şentürk 31. ,Mehmet Can Balcı 36. ,Hazar Yiğit Uyulgan 41. oldu. 16,20Km olarak koşulan saate karşı yarışta, Carraro Parkur Bisiklet Takımı’ndan Mehmet Can Balcı elit erkekler kategorisinde 22. oldu.

24 Temmuz, Çeşitli kategorilerde toplam 155 yarışçının start aldığı Yalova MTB Yarışları, Türkiye Şampiyonası ve eliminatör olmak üzere 2 farklı disiplinde koşuldu. 24 Temmuz 2016 tarihinde düzenlenen Türkiye Şampiyonası yarışında, sporcumuz Turgay Germen Master kategorisinde 2. olurken, Carraro Parkur Bisiklet Takımı sporcusu Mehmet Can Balcı yarışı 7. olarak tamamladı. Genç erkeklerde Carraro Parkur Bisiklet Takımı sporcusu Rahmican Balcı yarışı 7. tamamladı. Eliminatör yarışında sporcumuz Turgay Germen yarı finale kadar ulaştı.

04-07 Ağustos tarihleri arasında Karabük Yenice’de yapılan dağ bisikleti yarışında sporcumuz Turgay Germen Master kategorisinde 3. oldu.

5 Ağustos tarihinde yapılan Maraton Türkiye Şampiyonası’nda ise Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı. Carraro Parkur Bisiklet takımı sporcuları Rahmican Balcı gençler kategorisinde 3. olurken, Mehmet Can Balcı ise Master kategorisinde 6.lık elde etti.

11-13 Ağustos tarihleri arasında Ordu’da yapılan Türkiye Şampiyonası 3. Ayak Yarışları, Kriteryum ve etap şeklinde koşuldu. Sporcumuz Turgay Germen Elit kategorisinde koştuğu bu yarışlarda, kriteryumda 9. ve etap yarışında ise 8. olmayı başardı. Carraro Parkur Bisiklet Takımı sporcumuz Mehmet Can Balcı da elit kategorisinde koştuğu kriteryum yarışını 28. sırada tamamladı. Etap yarışında Carraro Parkur Bisiklet Takımı sporcuları ana grupları yarışmayı tamamladılar. Hazar Yiğit Uyulgan 25. ,Mehmet Can Balcı 29. ,Şerif Şentürk 32. ve Oğulcan Köken 33. sıraları aldılar.

20 Ağustos, Türkiye Şampiyonası 4. Ayak Puanlı Yol Yarışları 20 Ağustos 2016 tarihinde Kastamonu’da koşuldu. 124km lik etapta ortalama süratin 40km/s’i aştığı yarışta, elit kategorisinde yarışan sporcumuz Turgay Germen 20. sırada yer alırken, Carraro Parkur Bisiklet Takımı sporcuları; Hazar Yiğit Uyulgan 22., Mehmet Can Balcı 31. ,Şerif Şentürk 38. olarak yarışı tamamladılar.

4 Eylül tarihinde Kayseri Erciyes’te yapılan Erciyes MTB Kupası’na yerli ve yabancı yarışçıların ilgisi büyüktü. Elit kadın ve erkeklerde İran ve Ukraynalı sporcuların podyumda yer aldıkları yarışmanın Master kategorisinde ise sporcumu Turgay Germen 1. olarak bizleri gururlandırdı. Carraro Parkur Bisiklet Takımı sporcumuz Mehmet Can Balcı podyumu son anda kaçırarak 4. oldu.

9 Eylül tarihinde Uçhisar’da yapılan Kapadokya MTB Kupası Zamana Karşı Yarışında Genç Erkekler kategorisinde Carraro Parkur Bisiklet sporcumuz Rahmican Balcı 4. oldu. Aynı yarışta Master kategoride sporcumuz Turgay Germen 3. ve Carraro Parkur Bisiklet sporcumuz Mehmet Can Balcı 4. olarak olarak başarılarına bir yenisini daha eklediler.

10 Eylül tarihinde Uçhisar’da yapılan Kapadokya MTB Kupası Noktadan Noktaya yarışında Master kategoride sporcumuz Turgay Germen 1. olurken, Carraro Parkur Bisiklet sporcumuz Mehmet Can Balcı 4. olma başarısını gösterdiler.

11 Eylül tarihinde Uçhisar’da yapılan Kapadokya MTB Kupası XC Etap yarışında yarışında Master kategoride sporcumuz Turgay Germen 1. olurken, Carraro Parkur Bisiklet sporcumuz Mehmet Can Balcı 4. olma başarısını gösterdiler. Aynı yarışta Genç Erkekler kategorisinde Carraro Parkur Bisiklet sporcumuz Rahmican Balcı 4. oldu

20-22 Eylül tarihinde Antalya Belek’te koşulan Türkiye Şampiyonası Yol Yarışları, 116km lik bir etapta yapıldı. Yarış hızının ortalama 47km yi bulduğu yarışta Elit kategoride koşan sporcumuz Turgay Germen, Türkiye’nin önde gelen kulüp sporcuları arasında kendine yer bularak yarışı 7. sırada tamamladı. Carraro Parkur Bisiklet sporcularımız Oğulcan Köken 17. ,Hazar Yiğit Uyulgan 20. ,Mehmet Can Balcı da 27. ,Şerif Şentürk 40. olarak yarışmayı tamamladılar.

22 Eylül tarihinde Alanya’da koşulan Alanya MTB Kupası yarışlarına yerli ve yabancı sporcuların ilgisi büyüktü. Ukrayna, Almanya, İngiltere, İran ve Kazakistan’dan sporcuların da katıldığı yarışmada sporcumuz Turgay Germen kürsünün tepesinde 1. olarak bir yeni başarıya daha imza atarken, Carraro Parkur Bisiklet Sporcumuz Mehmet Can Balcı da kürsü de 3. olarak yer alıp Accell Bisiklet ailesine çift kürsü mutluluğu yaşattılar. Gençler kategorisinde ise Carraro Parkur Bisiklet Sporcumuz Rahmican Balcı 4. olma başarısını gösterdi.

25 Eylül tarihinde İstanbul Arnavutköy’de düzenlenen MTB Kupası yarışına yabancı sporcuların da katılımı vardı. Almanya, Rusya, Avusturya, Kazakistan, İran, Yunanistan, Polonya, Ukrayna, İsveç, Norveç, İngiltere ve Sırbistan’dan gelen yarışmacılar ile etap büyük çekişmeye sahne oldu. Master kategoride sporcumuz Turgay Germen yine kürsünün zirvesinde yer alırken, Carraro Parkur Bisiklet Sporcumuz Mehmet Can Balcı 5. olma başarısını gösterdiler. Genç erkeklerde ise Carraro Parkur Bisiklet Sporcumuz Rahmican Balcı 6. oldu.

9 Ekim tarihinde Ankara’da Başkent Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen MTB yarışları büyük çekişmeye sahne oldu. Master kategorisinde Accell Bisiklet Ürün Destek Uzmanı Turgay Germen kürsünün zirvesinde yer almayı başardı.

22 Ekim’de Malatya Yeşilyurt’ta düzenlenen dağ bisikleti yarışında Master kategoride sporcumuz Turgay Germen 2. oldu.

29 Ekim tarihinde Dalaman’da düzenlenen Noktadan Noktaya dağ bisikleti yarışında sporcumuz Turgay Germen 2. oldu.

Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve Toros Dağları’nın eşsiz doğasında gerçekleştirilen, 200km lik Epik Dağ Bisikleti yarışı Trans Taurus’a Accell Bisiklet ve Başkent Üniversitesi sponsorluğunda mix takım olarak katılım gerçekleştirdik. Şirketimiz Ürün Destek Uzmanı Turgay Germen ve Başkent Üniversitesi’nden milli sporcu Esra Kürkçü’den oluşan mix takım kategorilerinde birinci oldu.

6 Kasım tarihinde İzmir Çeşme’de düzenlenen Veloturk Granfondo’ya 800 amatör bisikletçi katıldı. 50 ve 100km lik iki etaptan birini seçen sporcular, kendilerini deneme şansı bulurken, katılım gelirleri ile Türkiye’de ihtiyaç sahibi çocukları bisiklet edindirme projesine de destek olmuş oldular. Büyük bir sosyal sorumluluk projesine destek vermek amacıyla Accell Bisiklet Ailesi olarak Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcımız da dahil, farklı departmanlardan toplam 19 çalışanımız ile katıldığımız yarış çok renkli anlara sahne oldu.

Sosyal Medya

Kampanya Linkleri

Kampanya Kayıt
Giriş & Puan Kontrol